All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.08.2020 Virgil Abloh’dan yeni hesap Yunus Başaran

Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.

Günümüz modasına şekil veren isimleri sayın desek Virgil Abloh, ilk 3’e girer diye düşünüyoruz. Başarılı tasarımcı çok yönlülüğünü yansıttığı çalışmalarına birçok markada devam ediyor. Ancak kendi markası Off-White’ı da es geçmiyor. Başarılı tasarımcı geçtiğimiz günlerde yeni bir Instagram hesabı açarak moda dünyası, tasarım süreci, marka yönetimi gibi alanların arka planını göstereceği bir platform oluşturmak istiyor. Off-White Seasons adındaki hesapta Whatsapp konuşmalarını dahi paylaşan başarılı isim, empati yaparak gençlerin bu dünyayı merak ettiğini ve onlara gerekli bilgiyi paylaşmak istediğini belirtti. Off-White DNA’sını yakından göreceğiniz bu hesap hem ilginç, hem de oldukça eğitici...

Off-White
Virgil Abloh
Seasons
Benzer İçerikler
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021