All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Sonunda Avatar 2 konusu açıklandı! Yunus Başaran

Avatar filmi aşıkları! Yaklaşın!

Bundan 12 yıl önce beyazperdede ilk gösterildiğinde tüm rekorları alt üst eden Avatar filminin devamı ve hatta devam filmleri çekilecek dedikodusu yıllardır kulağımıza çalınıyordu. Geçtiğimiz yıl ise ilk filmde olduğu gibi diğerlerinde de yapımcı olacağını “devam filmleri hazırlanıyor” açıklamasıyla belirten James Cameron, bir ay önce çekimlerin Covid-19 pandemisi sebebiyle durdurulduğunu söylemişti. 

Bugün ise çekimlerin tekrar başladığını, bu arada geçen süreyi ise James Cameron stüdyoya girerek görsel efektler ile değerlendirdiğini belirtti. Avatar 2 filminin yapımcılarından olan Jon Landau, heyecanımızı körükleyen bir noktayı aydınlattı; yeni filmin konusu ne olacak?

Yeni Zelanda’da bir radyoya konuşan Jon Landau, yeni filmde Sully ve ailesinin bir arada tutma hikayesi olacağını, Jake ve Neytiri’nin de aileleriyle evlerini terk etmek zorunda bırakılıyor ve Pandora’nın en gizemli bölgelerini keşfe çıkıyorlar. Buna suyun üstü, etrafı ve içi de dahil...

Sabırsızlıkla Avatar 2’nin vizyona gireceği 17 Aralık 2021 tarihini bekliyoruz.

Avatar 2
Avatar 2’nin konusu
Avatar 2 ne zaman çıkacak?
Avatar 2’de ne olacak?
Avatar 2’nin konusu ne?
Benzer İçerikler
Lifestyle Sonunda Avatar 2 konusu açıklandı! Avatar filmi aşıkları! Yaklaşın!
28.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020