All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.09.2020 MTV VMA 2020 performansları Hilal Uğur

MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden MTV Video Müzik Ödülleri, Keke Palmer sunuculuğunda 31 Ağustos’ta pandemi gölgesiyle gerçekleşti. Covid-19 nedeniyle seyircisiz gerçekleşen gecede; Ariana Grande, Lady Gaga, Miley Cyrus gibi birçok isim video görüntüleri ile geceye katıldı.

2013’ten beri ilk kez MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde performans sergileyen Lady Gaga, Ariana Grande ile gerçekleştirdikleri 9 dakikalık “Rain on Me” performansındaki koreografi ve kostümleri ile izleyenleri büyülemeyi başardı. Lady Gaga Ariana Grande ile olan düeti dışında “911”ve“Stupid Love” şarkılarını da seslendirdi. Gaga performanslarındaki enerjisi ve ödül alırken ki tarzı ile eski Gaga’nın geri döndüğünü izleyenlere gösterdi.

Gecenin en büyüleyici şovlarından biri süphesiz “Dynamite” performansı ile K-popgrubu BTS’e aitti. Senkronize dansları, şatafatlı sahne düzenleri ve mükemmel uyumları ile izleyicileri büyülemeyi başardılar. Aday oldukları 4 kategoride de ödülerini alan K-pop grubunun “Dynamite” performansı bir gün içinde 13,5 milyon izlenerek trend videolar arasında yerini aldı.

Performansı ile geceye imzasını atan bir diğer isim ise The Weekend oldu. "Blinding Lights” adlı parçasını seslendiren The Weekend, şovunu Batı Yarımküredeki en yüksek açık hava gökyüzü güvertesi olan EDGE’de gerçekleştirdi. Performansını büyüleyici ışık ve havai fişek gösterileriyle süsleyen R&B-Pop sanatçısı herkesi büyülemeyi başardı.

Miley Cyrus “Midnight Sky” performansı ile geceye ismini yazdıran sanatçılardan oldu. Performansı sırasındaki etkileyici efektler ve dekorlar ile izleyenleri bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. Performansının sonunda bir disko topunun üzerine çıkarak hafızalardan silinmeyen “Wrecking Ball” performansına bir atıfta bulunmayı da ihmal etmedi.

En İyi Yeni Sanatçı kategorisinde ödül alan Doja Cat “Say So”ve “Like That”performansları ile interneti salladı. Kullanılan kostümler, dekor ve efektlerle gecenin en dikkat çeken performanslarından biri oldu. Ayrıca Doja Cat, Haley Sharpe isimli genç kızın TikTok’ta trendlere giren “Say So” parçası için oluşturduğu koreografisi ile dans etmesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Mtv
Lady Gaga
Bts
Vma
Ariana Grande
Miley Cyrus
Benzer İçerikler
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021