All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Korona günlerinde ilaç gibi şarkı Yunus Başaran

İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.

Politik duruşunun yanı sıra duygu yüklü performansları ve şarkıları ie milyonları peşinden sürükleyen Sia, Z jenerasyonunu en iyi anlayan isimlerden, son dönemin yükselen ismi Dua Lipa ile birlikte şarkı yazdı. 

Geçtiğimiz Ocak ayında Dolittle isimli filmin müziği olan Original’ı yayıladıktan sonra koronavirüs pandemisi sebebiyle eve kapanan Sia sıklıkla bu süreçte yaratıcılığınızı besleyin mesajları veriyordu. 1 Mayıs tarihinde Covid-19 araştırma ve tedavi kuruluşları Americacares ve Core Response’un ortaklaşa düzenlediği COVID Is No Joke (COVID’in Şakası Yok) adlı canlı yayın etkinliğinde performans sergileyen Sia, Saved My Life’ı ilk kez duyurmuştu. Müzik kaydı birden fazla alanda kaydedilip, sosyal mesafe kurallarına uyularak lanse edildi bilgisini paylaşan Sia, Dua Lipa ile çalışmaktan zevk aldığını da ekledi. 

Dua Lipa
Sia
Saved My Life
Benzer İçerikler
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Lifestyle Korona günlerinde ilaç gibi şarkı İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.
05.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020