All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Korona günlerinde ilaç gibi şarkı Yunus Başaran

İki müzik dehasının yazdığı bir şarkı... Performanslarıyla büyüleyen bir diğerinin ise söylediği... Sia yeni çalışması Saved My Life’ı yayınladı.

Politik duruşunun yanı sıra duygu yüklü performansları ve şarkıları ie milyonları peşinden sürükleyen Sia, Z jenerasyonunu en iyi anlayan isimlerden, son dönemin yükselen ismi Dua Lipa ile birlikte şarkı yazdı. 

Geçtiğimiz Ocak ayında Dolittle isimli filmin müziği olan Original’ı yayıladıktan sonra koronavirüs pandemisi sebebiyle eve kapanan Sia sıklıkla bu süreçte yaratıcılığınızı besleyin mesajları veriyordu. 1 Mayıs tarihinde Covid-19 araştırma ve tedavi kuruluşları Americacares ve Core Response’un ortaklaşa düzenlediği COVID Is No Joke (COVID’in Şakası Yok) adlı canlı yayın etkinliğinde performans sergileyen Sia, Saved My Life’ı ilk kez duyurmuştu. Müzik kaydı birden fazla alanda kaydedilip, sosyal mesafe kurallarına uyularak lanse edildi bilgisini paylaşan Sia, Dua Lipa ile çalışmaktan zevk aldığını da ekledi. 

Dua Lipa
Sia
Saved My Life
Benzer İçerikler
Lifestyle Müziğin zirvesine yolculuk Spotify, 2020 yılının en çok dinlenen şarkılarını ve sanatçılarını paylaşıyor.
01.12.2020
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021