All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.07.2020 iPhone Fotoğraf Ödülleri sonuçlandı Yunus Başaran

13. IPPAWARDS kazananları açıklandı.

İlk iPhone modelinin hayatımıza girdiği 2007 yılında Apple, mobil fotoğrafçılık alanında büyük bir adım attı. iPhone Fotoğraf Ödülleri (IPPAWARDS) adı altında, sadece iPhone ile çekilmiş fotoğrafların belirlenmiş kategorilerde yarışacağı bir organizasyon tertip etti. 

Günümüzde her an yanımızda olan akıllı telefonlar, profesyonel makinalarla yarışacak düzeyde kaliteye sahip fotoğraflar çekebiliyor. Hal böyle olunca her birimiz birer mobil fotoğrafçı olduk diyebiliriz. Çeşitlenen uygulamalar, piyasaya çıkan aksesuarlarla mobil fotoğrafçılığı onlarca adım öne götüren bizler ile başlı başına bir sektör halini aldı. Ve her geçen gün Apple yeni cihazlar çıkarmaya devam etti. 

Bu yıl 13. sü düzenlenen ve rekor katılıma imza atan IPPAWARDS’ın tüm dünyadan amatör ya da profesyonel fotoğrafçılardan oluşan katılımcılarının heyecanla beklediği o an geldi. Apple, 13. IPPAWARDS ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Dünya çapındaki iPhone kullanıcılarına ilham veren, onların yaratıcılıklarını destekleyen IPPAWARDS bağımsız bir ödül vitrini açıklamasını yapan marka, kazananları ise şöyle belirledi. 

Yılın Büyük Ödülü (Yılın Fotoğrafçısı), Birleşik Krallık’tan Dimpy Bhalotia’ya Uçan Çocuklar adlı eseriyle, aynı ödülün ilk sırasında Hindistan’dan Artyom Baryshau’nun Duvar Yok adlı çalışması, ikinci sırada Çin’den Geli Zhao’nun isimsiz çalışması ve son olarak üçüncü sırada Irak’tan Saif Hussain’in Gençlik Şeyhi isimli portresi ödül sahibi oldu. Diğer kategoriler ve birincileri galeride yer alıyor.

IPPAWARDS
iPhone
Shot on iPhone
Apple
Benzer İçerikler
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle Apple Music’ten çocuklara Eğitim kademeli ve bol kurallı olarak başlamışken hem size hem de miniklerimize harika bir hizmetle geldik.
12.10.2020
Lifestyle Apple Music ve Balmain’dan imza Balmain ve Apple Music sezona damga vuracak evlilikleriyle karşınızda...
06.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020