All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.06.2020 Hijyen Manifestosu Bağlan Keskin

Türkiye’nin gözde tatil beldesi Alaçatı’da doğayla iç içe, keyifli ve yeni döneme uygun sağlıklı bir tatil imkanı sunan Viento Hotel Alaçatı, gerekli tüm önlemlerini alarak yaza “merhaba” dedi.

Ege’nin incisi Alaçatı’nın tarihi dokusunu en iyi yansıtan otellerden olan Viento Hotel’de yeni döneme uygun tüm hizmetler yayımlanan “Hijyen ve Temizlik Manifestosu” ile titizlikle uygulanacak. Gıda Güvenliği Yönetimi ISO 22000 HACCP belgesini de alarak Alaçatı’da bir ilke imza atan Viento Hotel, ISO22000 (HACCP) belgesinin uluslararası standartlarını da kadrosuna dahil ettiği gıda mühendisi kontrolünde uyguluyor. Uzun karantina döneminin ardından, heyecanla beklenen yaz tatili için vakit geldi. Tüm dünyada tatil trendleri değişirken güvenli ve hijyenik butik oteller yeni dönemin gözdesi olacak. Türkiye’nin popüler tatil beldesi Alaçatı’daki en popüler butik otellerden Viento Hotel, tüm hazırlıklarını tamamlayarak temizlik ve hijyen standartlarını en üst seviyeye çıkararak, konuklarını ağırlamaya başladı. Bu yaz da Alaçatı’nın en popüler konaklama adreslerinden olan Viento Hotel, “Konuklarımızın ve çalışanlarımızın güvenliği bizim için her şeyden önemli” diyerek yeni dönemde virüs riskini ortadan kaldırmak amacıyla aldığı tüm tedbirleri “Hijyen ve Temizlik Manifestosu” ile duyurdu. Turizm Bakanlığı önderliğinde başlatılan ve uluslarası geçerliliği olan güvenli turizm işletmesi belgesini mutfağı ve konaklama tesisiyle Alaçatı’da ilk alan Viento Hotel oldu. Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu ile Dünya Sağlık Örgütü’nün yönerge ve tavsiyeleriyle temizlik uygulamalarını da güncelleyen otel yönetimi, yeni dönemdeki tüm hizmetleri buna uygun olarak titizlikle uyguluyor. Gıda Güvenliği Yönetimi ISO 22000 HACCP belgesini de alarak Alaçatı’da bir ilke imza atan Viento Hotel, ISO22000 (HACCP) belgesinin uluslararası standartlarını da kadrosuna dahil ettiği gıda mühendisi kontrolünde uyguluyor. Misafirlerine huzur ve dinginliğin yanı sıra kalite ve konfor sunmayı amaçlayan Viento Hotel, yüksek hijyen standartlarının yanı sıra odalarındaki birinci kalite yataklar, lüks tekstil ürünleri, işlemeli havlu, geçmişin mirasını taşıyan özel dokuma perdeler, jakuzili, havuzlu bahçesi ve keyifli müziklerin eşlik ettiği barı ile de bu yaz tatilcilerin Alaçatı’daki buluşma noktası olacak.

Alaçatı
Hijyen ve Temizlik Manifestosu
HACCP
Viento Hotel
Benzer İçerikler
Lifestyle Hijyen Manifestosu Türkiye’nin gözde tatil beldesi Alaçatı’da doğayla iç içe, keyifli ve yeni döneme uygun sağlıklı bir tatil imkanı sunan Viento Hotel Alaçatı, gerekli tüm önlemlerini alarak yaza “merhaba” dedi.
23.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020