All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Hazzın yeni şarkısı Yunus Başaran

Magnum ve Halsey bir araya gelerek, gerçek hazzın peşinden gitmek adına cesaret ve ilham vermek istiyor.

Hazzın dondurması Magnum, Amerikalı ünlü şarkıcı ve söz yazarı Halsey ile işbirliğine gitti. İki dev isim işbirliği için ise gerçek hazzın şarkısı olarak tanımlanan Be Kind lanse edildi. Geçtiğimiz Perşembe akşamı Youtube üzerinden canlı performans gerçekleştiren Halsey, müzik, sanat ve kültürün önündeki engellerin kaldırılması ve desteklenmesini savunurken, “Kendimi hep korkusuzca ifade ettim. Çünkü kendini olduğun gibi ifade etmeden ve özgün sesler yükselmeden sanatın ve sanatçının gerçek hazzı yansıtamayacağını düşünüyorum. Çevremi de her zaman yargı ve eleştiri korkusu olmadan kendini özgürce ifade etmeye teşvik ettim. Herkesi eşsiz olduklarını hatırlamaya ve hazzın kendileri için gerçekten ne anlama geldiğini keşfetmeye cesaretlendiren bu kampanyada, Magnum ile iş birliği yapmaktan çok mutluyum. Amacımız, herkesin özgünlüğünü gururla ortaya koyması için ilham olabilmek” sözleriyle de kampanyanın önemini vurguluyor.

Halsey’in Be Kind parçasında aynı zamanda efsane müzisyen Marshmello da yer alıyor. Herkese ilham olmak isteyen Halsey ve Magnum’dan projeler gelmeye devam ederken bizler de oldukça heyecanla detayları bekliyoruz.

Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020