All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.03.2020 Gossip Girl, sonunda! Yunus Başaran

Yıllardır, gelecek, geliyor, geldi dedikodularından sonra yayın platformu HBO, Gossip Girl’ün yenisinin 2020 yılı içinde yayınlanacağını açıkladı.

Gossip Girl basit bir dramadan çok daha fazlası. Bir kült haline gelen yapım, zengin-fakir arasındaki ilişki, gençlik sorunları, aile bağları gibi birçok konuya parmak basarken bunu gizemli karakterimiz Gossip Girl’ün ifşalarıyla görüyorduk. Sürprizler ve entrikalar ile dolu olan yapım sona erdiğinde fanlar devam ya da tekrar çekim için birçok kampanyaya imza attılar.

Geçtiğimiz yıllarda da Gossip Girl geliyor manşetleriyle ayyuka çıkan heyecanımız artık nihayete eriyor. HBO, dijital servisi HBO Max’de yayınlanacağını söylediği Gossip Girl için resmi açıklama yaparak 2020 yılında yayınlanacağını belirtti. Üstelik tek açıklama bu değildi. Bunun tekrar çekim olmayacağını, devam hikayesi olacağını da ekleyen HBO, yeni ekipte kimler olacağının bir kısmını da açıkladı. 

Chilling Adventures of Sabrina’dan Whitney Peak, Pretty Little Liars’dan Eli Brown, Rush Hour ve Doctor Sleep’ten Emily Alyn Lind, High Fidelty’den Thomas Doherty, Claws’tan Zion Moreno ve moda blogger’ı Tavi Gevinson gibi isimlere ek olarak dış ses olarak varlığını sürdürecek Kristen Bell açıklanan isimler. Blake Lively ve Leighton Meester’dan henüz açıklama gelmemişken Nate Archibald olarak hatırlanan Chace Crawford, teklif gelmediğini ama projede olmak istediğini belirtti. 

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here for the new class of Manhattan’s elite.

Gossip Girl (@gossipgirl)'in paylaştığı bir gönderi (13 Şub, 2020, 7:45ös PST)

Gossip Girl
HBO
Blake Lively
Kristen Bell
Benzer İçerikler
Lifestyle Gossip Girl'ün yeni kadrosu belli oldu Manhattan’ın yüksek sosyetesinin yeni kadrosuyla tanışmaya ne dersiniz?
07.01.2021
Lifestyle Gossip Girl geri dönüyor Manhattan'ın ayrıcalıklı gençlerinin hayatlarını izlediğimiz Gossip Girl yepyeni bir kadro ile dönüyor.
11.11.2020
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021