All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2021 Global Wellnes Day yeniden! Ataberk Kaçar

2012’den bu yana Türkiye’de doğup dünyayı etkisi altına alan Global Wellnes Day, her yıl olduğu gibi bu yıl da Haziran ayında bizlerle buluşuyor!

Yıllardır fiziksel ve zihinsel sağlığımızın önemini başarılı bir şekilde anlatan Global Wellness Day, bu yıl yaşadığımız pandemi süreci sebebiyle 12 saatlik ücretsiz canlı yayınıyla, 12 Haziran tarihinde kutlanacak. 35 ülkeden 65 konuşmacıyı ağırlayacak olan Global Wellnes Day, “İyi yaşam herkesin hakkı” düşüncesinden ilham alıyor. Belgin Aksoy tarafından 2012 yılında yaratılan Global Wellnes Day kutlaması, eğitici, ücretsiz ve ticari olmamasıyla yediden yetmişe herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Sahibinden.com ve Zurich Sigorta’nın destekleriyle düzenlenecek olan bu organizasyon, sizleri daha iyi bir yaşam için 12 Haziran tarihinde Global Wellnes Day’ı kutlamaya davet ediyor!

GWD
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021