All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Getir’den yardım maması Yunus Başaran

Evlerimizden yaptığımız alışveriş için en yakın arkadaşımız haline gelen Getir, sokak hayvanları için yeni bir proje başlattı; Yardım Maması.

Covid-19 pandemisi sebebiyle sosyal uzaklaşmaya, takiben haftasonu sokağa çıkma yasağına alıştık. Çoğunluğumuz marketlere giderek ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz fakat bazılarımız yaşadığımız tedirginlik sebebiyle online alışveriş platformlarını tercih ediyor. O platformların öncülerinden olan Getir, bu süre zarfında hızlı hizmeti sebebiyle popülaritesini oldukça arttırdı. 

Kurulduğu ilk günden bu yana sokak hayvanları konusunda farkındalık projelerine imza atan ve destek veren Getir, yeni bir projeyle daha karşımızda. HAYTAP işbirliği ile hayata geçirilen Yardım Maması adındaki proje kapsamında HAYTAP’a mama bağışına bulunabiliyorsunuz. 2015 yılından bu yana Mama Gönder projesini sürdüren Getir, 50 ton mamayı HAYTAP’a ve dolayısıyla minik dostlarımıza ulaştırdı. Şimdi de yapacağınız her alışverişte, Evcil Hayvan kategorisinde bulunan Yardım Maması’nı sepete ekleyerek 5 TL değerindeki 1 kg’lık mamayı sokak hayvanlarına bağışlayabiliyorsunuz. Bu kadar basit.

Getir
Haytap
Yardım Maması
Benzer İçerikler
Lifestyle Eskiyi getir kampanyası başladı Apple’ın sessiz sedasız sitesinde lansmanını yaptığı minik dev iPhone SE, Türkiye’de satışa çıktı. Üstelik harika bir fırsatla...
01.06.2020
Lifestyle Getir’den yardım maması Evlerimizden yaptığımız alışveriş için en yakın arkadaşımız haline gelen Getir, sokak hayvanları için yeni bir proje başlattı; Yardım Maması.
11.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020