All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.07.2020 Friends kadınları bir arada! Bağlan Keskin

Jennifer Aniston, Courteney Cox ve Lisa Kudrow neden bir araya geldi?

Fenomen dizi Friends’in Rachel, Phoebe ve Monica’sı yeniden bir araya geldi. 1994 yılında başlayıp 10 yıl süren ve hala çılgınlar gibi bölümleri izlenen Friends dizisinin yıldızlar, dizi biteli 16 yıl olmasına rağmen hala çok yakınlar. Jennifer Aniston, Courteney Cox ve Lisa Kudrow ise yaklaşan ABD seçimleri için hayranlarını oy vermeye davet ettiler. Courteney Cox’un Instagram’da yayınladığı videoda bir araya gelen arkadaşları izlemek için bekleniyorsunuz!

Jennifer Aniston
Courteney Cox
Lisa Kudrow
Friends
Rachel
Phoebe
Monica
Benzer İçerikler
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021