All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Düğünlerde sanal dönem Abdullah Yazıc

Düğünlerin getirdiği stres pek de sosyalleşmek istemeyen konuklar için çevrimiçi bir kutlamaya dönüştü.

Yeni normal düzene alışmaya çalışırken hayatımızın en özel anlarına da güncelleme geldi. Artık üzerine saatlerce düşündüğümüz düğün mekanları yerini Zoom gibi iletişim platformlarına bıraktı. Bu yeni düzen için seyahat zahmetinden kurtulsak da hala “ne giyeceğim?” sorusuyla karşı karşıyayız.

Öncelikle saatlerce üzerinde durmak zorunda olduğumuz ve oldukça yorucu topuklu ayakkabılarımızdan kurtulabiliriz. Fakat bu özel an için saygımızı gösterecek kıyafetler seçmek hala sorumluluklarımız arasında. İlginç yakalar ve omuz detayları bizi ön kameramızdan görenler için havalı bir tercih olacaktır. Floral desenlerin yanında düz renkleri de tercih edebiliriz fakat küpe ve saç aksesuarlarımızla hala bu düğüne önem verdiğimizi göstermeliyiz. Beyaz giymeme kuralına da uyduğumuz takdirde yeni kutlama törenine katılmak için oldukça fazla seçeneğe sahibiz. Gülümsemekten yorulur ya da acil bir işiniz çıkarsa kötü bir wi-fi bağlantısı her zaman yardımınıza koşabilir.

DUGUN
Benzer İçerikler
Lifestyle Düğünlerde sanal dönem Düğünlerin getirdiği stres pek de sosyalleşmek istemeyen konuklar için çevrimiçi bir kutlamaya dönüştü.
10.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020