All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Merve Girgin

Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor

Ariana Grande geçtiğimiz günlerde merakla beklenen “positions” teklisini paylaşarak sosyal medyada ses getirdi. Thank U, Next  albümünün etkileri henüz taze iken şarkıcıdan gelen yeni şarkı haberi büyük sevinç uyandırdı. Amerika’nın seçim arifesinde olduğu şu günlerde politik gündem olukça meşgul. Grande de bu ortamın etkilerini klibinde yansıtmayı ihmal etmiyor. Dave Meyers’ın çektiği klipte bir ABD başkanını canlandıran şarkıcı, kabine ve basın toplantılarına katılıp Beyaz Saray çevresinde köpeğini yürüyüşe çıkarıyor. Başkanlık görevlerinin yanı sıra mutfakta da görevlerini yerine getirmeye çalışan Grande, kadınların her işi aynı anda ve en mükemmel şekilde yapmasını bekleyen bir kesime de gönderme bulunuyor. Teklisi “positions” ile aynı adı taşıyan altıncı stüdyo albümünün bir ön gösterimini yapan şarkıcı, şarkı ile albümün kapak görselini de paylaştı.  Albümün tamamını 30 Ekim'de tüm dijital platformlarda dinleyebilirsiniz.  

ariana-grande
Benzer İçerikler
Moda Zamansızlığın tarifi La Grande Classique de Longines, geçmişteki mirasından beslenerek zamanın sınırlarını yeniden çiziyor.
18.03.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Caz rüzgarları esti Her hafta sonu farklı konseptteki programlarıyla dikkat çeken Hilton Dalaman Sarıgerme, caz aşıklarının kalbini fethedecek.
08.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle Maceraya Hazırlanın! Magnum Türkiye x Netflix işbirliği oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile buluştu!
04.06.2021