All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Merve Girgin

Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor

Ariana Grande geçtiğimiz günlerde merakla beklenen “positions” teklisini paylaşarak sosyal medyada ses getirdi. Thank U, Next  albümünün etkileri henüz taze iken şarkıcıdan gelen yeni şarkı haberi büyük sevinç uyandırdı. Amerika’nın seçim arifesinde olduğu şu günlerde politik gündem olukça meşgul. Grande de bu ortamın etkilerini klibinde yansıtmayı ihmal etmiyor. Dave Meyers’ın çektiği klipte bir ABD başkanını canlandıran şarkıcı, kabine ve basın toplantılarına katılıp Beyaz Saray çevresinde köpeğini yürüyüşe çıkarıyor. Başkanlık görevlerinin yanı sıra mutfakta da görevlerini yerine getirmeye çalışan Grande, kadınların her işi aynı anda ve en mükemmel şekilde yapmasını bekleyen bir kesime de gönderme bulunuyor. Teklisi “positions” ile aynı adı taşıyan altıncı stüdyo albümünün bir ön gösterimini yapan şarkıcı, şarkı ile albümün kapak görselini de paylaştı.  Albümün tamamını 30 Ekim'de tüm dijital platformlarda dinleyebilirsiniz.  

ariana-grande
Benzer İçerikler
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Güzellik Ariana Grande’den yeni parfüm Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.
10.08.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Yeni iPhone’ların geleceği tarih Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.
26.11.2020
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020