All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Anatoli’den heyecanlandıran haber Yunus Başaran

Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.

2011 yılından bu yana seçkin alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunan, geçmişin nostaljisini modern tasarımlarla harmanlayan eşsiz ve özel ev aksesuarları markası Anatoli, işbirlikleriyle de yerini sağlamlaştırıyor. Anatoli, bu sefer de dünyanın en ünlü tasarım ve dekorasyon markalarından Michael Aram’ın Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti distribütörlüğünü üstlendi. 

Michael Aram’ın ev aksesuarları, heykelleri ve dekoratif objeleri tüm dünyada nam salarken, Anatoli’nin bu özel işbirliği sayesinde, Zorlu Center ve Emaar Square Anatoli mağazalarında yakından inceleyebileceksiniz. Anatoli’nin MacKenzie – Childs ve Locherber Milano işbirliğinin yankıları hala sürerken Michael Aram hamlesi de oldukça heyecan verici oldu. Gelecek yeni haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Anatoli
Michael Aram
Benzer İçerikler
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020