All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.10.2020 Addresistanbul’un ilk buluşması Salih Devrim

Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.

Addresistanbul buluşmasının ilki, geçtiğimiz günlerde birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. Ünlü iç mimar Esra Kazmirci’nin ev sahipliği yaptığı günde, tasarıma ve sanata dair birçok konu sohbete dahil oldu. Ressam Cengiz Yatağan’ın konuk olduğu brunch daveti, değerli misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. Gül Gölge, Barış Kılıç, Ayşenur Aksoy, Elif Mısırlı, Ayşe Brav gibi ünlü isimlerin onur verdiği buluşma, her ay farklı bir konuyla renklenerek buluşma serisi haline gelecek.

2020’de Addresistanbul yenilenmesiyle birlikte; daha aydınlık, daha renkli ve canlı bir adres sunuyor. Addresistanbul’un tasarım kentini andıran sokaklarından ilham alarak, hayalinizdeki mekanı yaratabilmeniz için ev ve tasarıma dair en iyi markalar sizin için bir araya getirildi. Stil sahibi birçok yerli üretici ve özgün tasarımcı da sizin için marka misyonuyla buluşuyor.

Addresistanbul
Esra Kazmirci
Benzer İçerikler
Lifestyle addresistanbul 15 yaşında Türkiye’nin ev tasarım ve dekorasyon merkezi addresistanbul’a yolu düşenler aşk yaşıyor.
08.01.2021
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Caz rüzgarları esti Her hafta sonu farklı konseptteki programlarıyla dikkat çeken Hilton Dalaman Sarıgerme, caz aşıklarının kalbini fethedecek.
08.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle Maceraya Hazırlanın! Magnum Türkiye x Netflix işbirliği oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile buluştu!
04.06.2021