All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.06.2020 2. sezonuyla Dirty John Dilruba Karaköse

Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.

Eric Bana ve Connie Britton'ın başrolünde yer aldığı Dirty John, ilk sezonuyla bir hayli tutulmuş, olay örgüsüyle de adeta gerilim yaşatmıştı. Gerçek olaylardan esinlenerek John Meehan ve Debra Newell arasındaki ilişkiyi konu alan dizinin ikinci sezonu ise, hem oyuncular hem de konusuyla bir değişim sürecine giriyor. Dirty John: The Betty Broderick Story ismini alan dizinin yeni başrolleri, Amanda Peet ve Christian Slater... 2.Sezon, kocasının cinayetinden ve ikinci karısının cinayetinden hüküm giymiş bir kadın olan Betty Broderick'in hikayesine odaklanıyor.

 

Dirty John
Dizi
Amanda Peet
Christian Slater
Benzer İçerikler
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Ünlüler Biraz iyi haber gerek Başarılı oyuncu John Krasinski, karantina günlerinde yaşanılan kasvetli havayı biraz olsun dağıtabilmek adına YouTube kanalında sadece iyi haberlere yer veriyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020