All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.05.2021 10-16 Mayıs burç yorumları All Magazine

10-16 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?

Koç: Bayram haftasına adım atarken canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor olacak. Zihinsel gücünüzü kullanacağınız, iletişim gücünüzü ortaya koyacağınız Pazartesi günü, uzun zamandan beri emek verdiğiniz bir projenin artık maddi geri dönüşlerini elde etmeye hazırsınız. Salı günü belki de yılın en verimli dönemini simgeleyen Boğa’daki Yeni Ay’ı, maddi kazanç alanında deneyimleyeceksiniz. Yeni bir işe başlamak ya da uzun zamandan beri belirsizliğini koruyan finansal tablonuzun olumlu şekilde güçlendirmek mümkün olur. Bayramın gelişiyle bolluk, bereket, şans ve fırsatları anlatan Jüpiter de yöneticiliğini yaptığı Balık burcuna yerleşerek, size şans yolunu açacaktır. Bu etkiyle hayata karşı inanç sisteminizde daha kabullenici bir anlayışı benimseyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınıza daha hassas yaklaşabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Ay’ın Yengeç’teki yolculuğu aileyle duygusal bütünleşme yaşamanızı sağlar.

Boğa: Hafta başında zihninizin hızlı çalıştığı konularla haşır neşir olabilirsiniz. Yeni projelerinizle ilgili, yoğun görüşmeler, fikir alış-verişleri sizin için önem kazanır. Parlak düşüncelerinizle çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz. Salı günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle hayatınızda artık yepyeni bir sayfa açmaya hazırsınız. Ortaklıklarınızla yeniden doğacağınız, özel hayatınızdaki ilişkilerde daha derinlik arayacağınız bir döneme adım atacaksınız. Bayramın gelişiyle, uzun zamandan beri kafanızı kurcalayan fikirlerle barışacağınız, hayata karşı daha olumlu hisler besleyeceğiniz bu dönemi verimli kullanmanız gerekir. 14Mayıs’ta bolluk ve bereket sembolü Jüpiter’in de 28 Temmuz’a kadar Balık burcuna geçişiyle, toprağınızı verimli hale getirip, bol ürün alabilirsiniz. Toprağın metaforik anlamlarını zihninizde şekillendirmeyi unutmayın. Hafta sonunda keyifli bir bayram sofrasını şölene dönüştüreceğinize dair hiç şüpheniz olmasın.

İkizler: Hafta başında akıllı fikirleriniz, kültürel değerlerinizle çevrenizdekilere ışık tutabilirsiniz. Salı günü dünyevi varlıklarımızın değerini bize anlatacak olan Boğa burcundaki Yeni Ay, partner ilişkilerinizde yeni bir dönemi önünüze açabilir.  Karşınızdaki kişi ya da gruplarla ne denli sağlam bağlar kurup, kuramayacağınızı sorgulamak istersiniz. İkili ilişkilerle önünüze birden çok kapı açılacaktır. Bu süreci akıllıca değerlendirmeli, kendi çıkarlarınızı gözetmelisiniz. Cuma günü bolluk ve bereket simgesi Jüpiter’in Balık burcuna geçmesiyle gökyüzünden üzerinize adeta şans yağmuru yağacaktır. Annenizle ilişkilerinizi güçlendirebilir ya da yeni bir kariyer yolculuğuna doğru ilerleyebilirsiniz. Sezgilerinizle, düşüncelerinizi aynı potada eriterek bu olumlu etkiyi Temmuz sonuna kadar değerlendirin.

Yengeç: Hareketli bayram haftasına “Merhaba” derken, kendinize odaklanmak isteseniz de ailenin ihtiyaçlarına öncelik vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu da sizi ruhsal olarak yıpratacaktır. Yorgun hissettiğiniz zamanlarda kısa sürelide olsa nefesinize odaklanarak günlük ritminizi sakinleştirmeyi başarabilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay etkisiyle geleceğe daha umutla bakacağınız yeni başlangıçları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Dostluk ve arkadaşlık kavramı bu dönemde sizin için daha derin bir anlam kazanabilir. Gelecekle ilgili yatırımlarınızda önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. 14 Mayıs’ta şans, bolluk, bereket, inançlarla beslenme, sezgilerin kılavuzluğunu anlatan Jüpiter Balık burcuna geçerek, zaman zaman sizi köşeye sıkıştıran negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmanıza destek verecek. Ayrıca yurt dışı bağlantılarınızdan şifalanacağınız haberler alabilirsiniz. İlahi aşkı deneyimlemek zamanı.

Aslan: Pazartesi günü iletişimi bol bir güne adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizden uzak da olsanız, bayram coşkusunu size yaşatacak, Boğa burcundaki Yeni Ay sayesinde, doğayla buluşacak, annenizle aranızdaki sevgiyi daha da güçlendirecek bir döneme adım atıyorsunuz. Ayrıca evlenmek, yeni bir işe girmek ya da çocuk sahibi olmak için yavaş ve sağlam adımlarla ilerleyeceğiniz yeni bir yolculuğa yelken açacaksınız. Bu dönemin bolluk ve bereketinden yaşamınızın her alanında faydalanmaya özen göstermelisiniz. Aynı dönemde çocuğunuz için faydalı kararlar alabilir, uzun vadeli seyahat planları yapabilir, network ağları üzerinden değişik grupların içine girerek kültürel birikiminizi artırabilirsiniz. Cuma günü Balık burcuna geçen Jüpiter’in etkisiyle, bayram bereketini maddi, manevi boyutta deneyimleyebilirsiniz. Beklemediğiniz bir şekilde bu dönemde kazancınızda büyüme meydana gelebilir. Hafta sonunda Yengeç burcunda seyahat edecek olan Ay’ın etkisiyle sezgilerinizin canlandığını kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Başak: Kariyer, iş, güç ve hedeflerinize sıkı sıkıya sarılmak için önemli bir haftaya başlıyorsunuz. Bayram olsa da iş hayatında daha başarılı bir dönemin zihninizde analizini yapacak. Kısa vadede kimlerle görüşeceğinizi planlayacak ve yeni hayatın heyecanını kalbinizde hissedeceksiniz. 11 Mayıs2ta meydana gelen Boğa’daki Yeni Ay’ın enerjisiyle yurtdışı hayallerinizi süsleyen, seyahatler yavaş yavaş gerçekleşmeye başlar. Siz pragmatik düşünceleriniz, gerçekçi tavırlarınızla hayatın olumlu yönlerine odaklanmayı rahatlıkla başarabilirsiniz. Hafta ortasında İkizler Burcu’na geçen Ay’ın ışığı ikircikli fikirlerinizi pararlel şekilde büyütmeye ve kararlarınızı somutlaştırmaya ışık tutar. Bayram günlerinde dost ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirecek hoş sohbetlere dalabilirsiniz. Cuma’dan sonra ikili ilişkilerinizde geçmişte ektiğiniz tohumların tomurcuklandığını görebilirsiniz. Partnerinizle daha duyarlı bir döneme adım atacaksınız.

Terazi:  İletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. İkizler burcunda seyahat eden yönetici gezegeniniz Venüs, iletişim ustası Merkür’den aldığı destekle, sizi adeta toplantıların moderatörü haline getirebilir. Akademik konular, uluslararası ilişkiler, hukuki meseleler bu dönemde daha aktif hale gelecektir. Yüreğinizdeki uzak diyarlara gitme isteği daha da kabarabilir. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle maddi kazancınızda güçlenme söz konusu olur. Partnerinizin de kazancında olumlu gelişmeler ya da ortak yatırımlar gündeme gelebilir. Cuma günü Balık burcuna geçerek 28 Temmuz’a kadar burada kalacak olan, Balık burcundaki Jüpiter, gündelik hayatınıza bolluk ve bereket taşıyacaktır. Bu dönemde yeni bir evcil hayvan edinebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermek isteyeceksiniz.

Akrep: Spekülatif yatırımlarınızı göz önünde tuttuğunuz bir haftaya adım atıyorsunuz. Kazancınızı büyütmek, bankanın desteğine başvurmak, ortaklıklarla ilerlemek için önemli kararlar alabilirsiniz. Miras, hisse paylaşımları ile ilgili gelişmelere açık bir süreçtesiniz. Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle partneriniz sizden daha tutkulu bir yaklaşım talep edecektir. Artık duygularınızı daha açık bir şekilde ifade etmeyi seçmeli, gizemli tarafınızı aydınlığa çıkartmalısınız. Ayrıca bu ay, yeni iş teklifleriyle ya da ortaklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında Yengeç burcuna geçen Ay, Balık’ta kendini koşulsuz sevgiye açan Jüpiter enerjisini güçlendirerek, bayram günlerinde size sevgi dolu dakikalar sunabilir. Bu etkiyle, çocuk ya da sevdiğinizle beraber yuva ve aile kavramına sahip çıkmak istersiniz.

Yay: Susmak bilmeyen bir güne merhaba diyerek haftaya adım atıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde birden çok partnerin varlığı kafanızın karışmasına neden olabilir. Hangisini size daha iyi geldiğine karar vermek için Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay enerjisine odaklanmanızı öneririz. Zira bu etki, doğru seçim yapmanızı destekler. Güven duyacağınız kafaca anlaşacağınız, özgürce yaşamak istediğiniz hayat yolculuğunda sizi kısıtlamayan biriyle elele vermek, pandemi günlerinde ruhunuza iyi gelir. Hafta ortasında İkizler burcundaki Ay’ın seyahati ikili ilişkilerinizde fikirlerin daha çok ön plana çıkacağının göstergesi. Bayram günlerini, yönetici gezegeniniz Jüpiter’in sınırsız bolluğu simgelediği Balık burcuna geçişiyle, daha coşkulu, sağ duyuya açık, sevdiklerinizle koşulsuz mutluluğa odaklanarak geçirebilirsiniz. Bu haftanın yüksek enerjisinin kıymetini bilin.

Oğlak: Rutin hayatınızdaki baş döndürücü trafikle bayram haftasına adım atıyorsunuz. Salı günü Boğa’daki Yeni Ay’ın etkisiyle sevgiliniz evlenme teklif edebilir. Evli olanlar ise çocuk sahibi olmayı ciddi ciddi düşünmeye başlar. Ayrıca, hobiler ve yaratıcılığınızla ilgili yeteneklerinizi ortaya çıkaracak eğitimlere başlayabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar için uygun bir zamandasınız. Gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili araştırma yapmaya başlamak için konusunda uzman olan dostlarınızdan destek alabilirsiniz. Cuma günü 28 Temmuz’a kadar Balık burcuna hecen şans, fırsat, bolluk ve bereket timsali Jüpiter’in etkisiyle, yakın akraba ve kardeşlerinizle aranızda kendiliğinden büyüyecek bir fırsata adım atabilirsiniz. Geleneklere önem verdiğiniz şekilde uzaktan da olsa sevdiklerinizle bayram sofranızın bereketini paylaşabilirsiniz.

Kova: İletişimin su gibi aktığı bayram haftasında yaratıcılığınızı ortaya çıkaran çalışmalarınızı geniş kitlelerle paylaşmak isteyeceksiniz. Bayramın coşkusuna karışan mutlu ruh haliniz bu dönemde size kendinizi iyi hissettirir. Birden çok partner ile kontak kurarak kısmetinizin açıldığı bu dönemin sonuna kadar keyfini sürmeyi çoktan hak ettiniz. Hafta ortasında çocuğunuzun yaratıcılığına destek verecek bir atölye ya da etkinlik keşfedebilirsiniz. Baharın sıcak atmosferi doğada oksijeni bol mekanlarda yürüyüş yapmanızı destekleyecek nitelikte. Yasaklara rağmen bu doğal iyilik halinden yararlanmayı ihmal etmeyin. Cuma günü Balık burcuna geçen şans, bolluk, fırsat ve bilgelik gezegeni Jüpiter’in etkisiyle 28 Temmuz’a kadar maddi kazancınızın doğal akışında artış meydana gelecektir. Bu dönemi dikkatlice değerlendirmeniz gerekir.

Balık: Boğa burcunda Yeni Ay’ın bize çeşitli fırsatlar sunacağı bu hafta, sizin de yaratıcılığınız besleyen bir döneme adım atmanıza destek olacak. Ayrıca kardeş ya da yakın akrabalarla ortak yatırım planları yapabilir, gelirinizi artıracak kararları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde sosyal medya hesaplarınızı daha aktif kullanarak sesinizi geniş kesimlere duyurma şansınız da oldukça yüksek. Bayramın bolluk ve bereket enerjisini iliklerinize kadar hissedeceğiniz hafta sonunda, yönetici gezegeniniz Jüpiter’in 28 Temmuz’a kadar burcunuza geçmesiyle, çevreniz için adeta kanatsız melek haline dönüşeceksiniz. Koşulsuz sevgi ve fedakarlığın ne demek olduğunu en iyi şekilde etrafınıza yansıtabilir, bu görünümün gölge yanı olan bağımlılıklarınızı abartmadan, sade ve hayatın akışından mutluluk duyduğunuz bir dönem geçirebilirsiniz.

Astrolog Nigar Bostan
Astrolog
Burç Yorumları
Astroloji
Koç burcu
Boğa burcu
İkizler burcu
Yengeç burcu
Aslan burcu
Başak burcu
Terazi burcu
Akrep burcu
Yay burcu
Oğlak burcu
Kova burcu
Balık burcu
Benzer İçerikler
Lifestyle 14-20 Haziran burç yorumları 14-20 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
14.06.2021
Lifestyle 7-13 Haziran burç yorumları 7-13 Haziran haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
07.06.2021
Lifestyle 24-30 Mayıs burç yorumları 24-30 Mayıs haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
24.05.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Bodrum'da yeni konuk! İtalyan moda devi Valentino, 15 Haziran tarihinde Bodrum Yalıkavak Marina’da yeni butiğini açtı.
21.06.2021
Lifestyle Misafirimiz var! Netflix’in önde gelen yapımlarından olan Stranger Things, kadrosuna yeni isimler kattı.
16.06.2021
Lifestyle Hediye önerisi Baseus'tan Kullanıcı odaklı ürünleriyle her ihtiyaca anında cevap veren Baseus, Babalar Günü'nde babanıza geniş ürün skalasıyla en uygun hediyeyi sunuyor!
16.06.2021