All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Yeni Tiger King: Nicolas Cage Abdullah Yazıc

Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.

Nicolas Cage, Tiger King rolüyle ilk defa bir dizi projesinde yer alacak. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Amerikalı oyuncu nihayet sesizliğini bozuyor. Nicolas, Netflix’te Tiger King belgeselinin yayınlanmasıyla tanınınan Joe Exotic’e hayat verecek. Gerçek hayatta hayvanat bahçesi işleterek bir dizi kanun dışı işlerin içerisinde olan Tiger King geçtiğimiz günlerde 22 yıl hapis cezasıyla yargılanmıştı.

Bu yıl yayınlanması beklenen dizi sanılanın aksine, çok beğenilen ve popüler olan Netflix’in Tiger King belgeselinden değil geçen yıl yayınlanan Leif Reigstad tarafından yazılmış “Joe Exotic: Vahşi Bir Adamın Dünyasına Karanlık Yolculuk” adlı makaleden esinlenerek yapılıyor. Imagine Television Studios ve CBS Television Studios tarafından çekilen dizi sekiz bölümden oluşacak.

NICHOLAS-CAGE
TV
DIZI
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Yeni Tiger King: Nicolas Cage Oscar ödüllü oyuncu Tiger King olarak bilinen Joe Exotic’i canlandırmak için hazırlanıyor.
05.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Jennifer Lopez ve Armie Hammer ikilisinden film müjdesi Jennifer Lopez ve Armie Hammer yeni bir komedi filmi için bir araya geliyor.
28.10.2020
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020