All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Rowling'den ücretsiz kitap Timur Can Ersoy

Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling, yeni kitabı Ickabog'u çocuklar için salgın döneminde online ve ücretsiz olarak yayınlayacak.

Bu dönem okulları sona eren ve vakitlerinin çoğunu evlerinde geçiren çocukların evde eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak istediğini belirten yazar J.K. Rowling bu hafta itibariyle yeni kitabının her hafta bir veya iki bölümünü yayınlayacağını duyurdu. Kitabın tamamını okumak isteyenler için ise 10 Haziranda çıkacağını duyuran yazar, 10 yıl önce bu öyküyü yazmaya başladığını, çoğunluğu el yazısı olan müsveddeleri tavan arasında sakladığını söylüyor. Rowling, “Çok yakın zamana kadar, Ickabog’un hikâyesini duyan tek kişi benim iki küçük çocuğumdu. Ickabog’u çevrimiçi olarak ücretsiz yayınlamaya karar verdim. Böylece karantinadaki çocuklar veya bu garip, sarsıcı zamanda okula geri dönen çocuklar bunu okuyabilir ya da birilerinden kendine okumasını isteyebilir” dedi. Bu kitabın fikrinin henüz ‘Harry Potter’ kitaplarını yazarken oluştuğunu belirten Rowling serinin son kitabından sonra yayınlamaya niyet ettiği ‘Ickabog‘u küçükken çocuklarına okuduğunu belirtti.

Son Eklenenler
Kültür-Sanat Jennifer Lopez ve Armie Hammer ikilisinden film müjdesi Jennifer Lopez ve Armie Hammer yeni bir komedi filmi için bir araya geliyor.
28.10.2020
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020