All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Rowling'den ücretsiz kitap Timur Can Ersoy

Harry Potter serisinin yazarı J.K. Rowling, yeni kitabı Ickabog'u çocuklar için salgın döneminde online ve ücretsiz olarak yayınlayacak.

Bu dönem okulları sona eren ve vakitlerinin çoğunu evlerinde geçiren çocukların evde eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmak istediğini belirten yazar J.K. Rowling bu hafta itibariyle yeni kitabının her hafta bir veya iki bölümünü yayınlayacağını duyurdu. Kitabın tamamını okumak isteyenler için ise 10 Haziranda çıkacağını duyuran yazar, 10 yıl önce bu öyküyü yazmaya başladığını, çoğunluğu el yazısı olan müsveddeleri tavan arasında sakladığını söylüyor. Rowling, “Çok yakın zamana kadar, Ickabog’un hikâyesini duyan tek kişi benim iki küçük çocuğumdu. Ickabog’u çevrimiçi olarak ücretsiz yayınlamaya karar verdim. Böylece karantinadaki çocuklar veya bu garip, sarsıcı zamanda okula geri dönen çocuklar bunu okuyabilir ya da birilerinden kendine okumasını isteyebilir” dedi. Bu kitabın fikrinin henüz ‘Harry Potter’ kitaplarını yazarken oluştuğunu belirten Rowling serinin son kitabından sonra yayınlamaya niyet ettiği ‘Ickabog‘u küçükken çocuklarına okuduğunu belirtti.

Son Eklenenler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Kültür-Sanat Martin Margiela’dan sergi sürprizi Ünlü moda tasarımcısı Martin Margiela, ilk kişisel sergisi için tüm hazırlıkları tamamladı.
12.01.2021
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020