All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 24.05.2020 "Normal İnsanlar" TV'de All Magazine

Sally Rooney'ın tüm dünyada satış rekorları kıran romanı ekranlarda.

Katy Perry’den Kourtney Kardashian’a, James Corden’dan Andrew Llyod Weber’e birçok yıldız şu sıralar en favori dizilerinin Hulu’da yayınlanan “Normal People” olduğunu dile getiriyor. Sally Rooney’nin tüm dünyada satış rekoru kıran aynı isimli eserinden uyarlanan dizide Daisy Edgar-Jones ile Paul Mescal başrolde.

Sadece 12 bölümden oluşan bu romantik drama türü dizinin konusu ise şu şekilde:

Connell ve Marianne, İrlanda’nın küçük bir şehrinde yaşayan, aynı okula giden iki genç. Connell okulun en popüler ve başarılı öğrencilerindenken Marianne içedönük, sevilmeyen, hatta dışlanan bir tip. İkili bir gün sohbet etmeye başlar ve bu sohbet giderek uzar, ikisinin de hayatını değiştirecek bir ilişkiye dönüşür. Normal İnsanlar arkadaşlık, karşılıklı çekim ve aşk üzerine bir roman. Sally Rooney lise yıllarından üniversiteye uzanan bir ilişkinin kaydını tutuyor; toplumda yer edinme ve özgürleşme mücadelesi veren, birbirlerinden asla ayrı kalamayan, ancak sevmek için de çetin sınavlar vermek zorunda kalan iki gencin hikâyesiyle bir kuşağı temsil ediyor.

TV
STREAMING
NORMAL-PEOPLE
HULU
SALLY-ROONEY
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat "Normal İnsanlar" TV'de Sally Rooney'ın tüm dünyada satış rekorları kıran romanı ekranlarda.
24.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Jennifer Lopez ve Armie Hammer ikilisinden film müjdesi Jennifer Lopez ve Armie Hammer yeni bir komedi filmi için bir araya geliyor.
28.10.2020
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020