All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Midnight Sun için geri sayım Abdullah Yazıc

12 yıl aradan sonra Bella Swan ve Edward Cullen geri dönüyor.

Geçtiğimiz hafta Stephenie Meyer’ın internet sitesinde beliren bir geri sayım zamanlayıcısı alacakaranlık hayranlarını yeniden heyecanlandırdı. Twitter’dan birbirleriyle iletişime geçip olayın sırrını çözmek için oldukça fazla mesai yaptılar. Fakat Stephenie Meyer, Günaydın Amerika programına katılıp müjdeyi vererek herkesi bu meraktan kurtardı.

Yayınlandığı dönemde milyonlarlar satan Alacakaranlık serisi, farklı bir bakış açıyla anlatılan Midnight Sun’la on iki yıl aradan sonra 4 Ağustos’ta geri dönüyor. Kitapta farklı bir hikaye anlatılmayacak, aynı olayları Bella Swan’ın gözünden değil Edward Cullen’ın bakış açısıyla okuyacağız. 2008 yılında Meyer, kitabın ilk kısmının taslağını yayınlamıştı fakat hikâyenin kopyası uygunsuz bir şekilde sızdırıldıktan sonra yazar kitabı yayınlamaktan vazgeçti.

Katıldığı Programda “4 Ağustos'ta Midnight Sun'un yayınlanacağını duyurduğum için çok heyecanlıyım. Çok garip bir dönemdeyiz ve kitabı yayınlamanın doğru zaman olup olmadığından da emin değildim ama bazılarınız çok uzun zamandır bekliyorsunuz. Sizi daha fazla bekletmek adil gelmedi. Kötü zamanlama için üzgünüm. Umarım bu kitap gerçek dünyanın sorunlardan sizi biraz uzaklaştırır." diyerek gündem ve kitap hakkında konuştu.

 

TWILIGHT
KİTAP
STEPHENIE-MEYER
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Midnight Sun için geri sayım 12 yıl aradan sonra Bella Swan ve Edward Cullen geri dönüyor.
05.05.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020
Kültür-Sanat 39. İstanbul Film Festivali Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.
06.10.2020