All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 29.04.2020 Mean Girls'ün dönüşü Abdullah Yazıc

Lindsay Lohan ve Rachel McAdams’ın açıklamarıyla Mean Girls yeniden gündemde.

Bir döneme damgasını vuran unutulmaz lise filmlerinden Mean Girls her yıl 3 Ekim’de çeşitli şekillerde fanları tarafından yıldönümünü kutluyor. Fakat bu sene diğer yıllardan farklı olarak filmin başrollerinin açıklamalarıyla yeniden gündemimizde.

Lindsay Lohan geçtiğimiz hafta David Spade ile yaptığı canlı yayında “Sanırım bir fikre takılıp kaldım; Mean Girls 2’nin devam filmi için aynı kadroyla bir araya gelmek.” demişti. Güzel oyuncu devam filminin çekilmesini çok istediğini zaten sık sık dile getiriyordu fakat bu sefer filmin diğer başrollerden biri olan Rachel McAdams COVID-19 yardım kampanyası için katılığı bir canlı yayında “Regina George’un daha sonraki hayatını oynamak ve yaşadıklarının onu nereye götürdüğünü görmek eğlenceli olurdu.” diyerek kendisi de Mean Girls 2 için bir çağrıda bulundu.

Film 16 yıl önce çekilmiş olsa da hala hafızalarımızda ve bahsi geçtiğinde bizi heyecanlandırıyor. Günümüz lise dizilerinin belki de en büyük ilham kaynaklarındandı. Geçen onca yılın ardından oyuncuların gerçek hayattaki yaşadıklarını da göz önünde bulundurursak karakterlerin şimdi neler yaptığını görmek oldukça ilgi çekici olacaktır. Filmin senaristi Tina Fey, Mean Girls’ün müzikalini beyaz perdeye taşımak için hazırlanıyor fakat devam filmi için henüz resmi bir açıklama yapmadı. Oyuncular gibi biz de neler olacağını heyecanla bekliyoruz.

Son Eklenenler
Kültür-Sanat Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi Zendaya ve John David Washington'ın başrollerinde yer aldığı Malcolm and Marie'den ilk fragman geldi.
12.01.2021
Kültür-Sanat Martin Margiela’dan sergi sürprizi Ünlü moda tasarımcısı Martin Margiela, ilk kişisel sergisi için tüm hazırlıkları tamamladı.
12.01.2021
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020