All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 21.10.2020 Bu kadro tarihe geçecek Merve Girgin

Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

 

Geçtiğimiz sene Quentin Tarantino’nun yıldızlar geçidine sahne olan filmi Once Upon a Time in Hollywood ile Avengers'ın yıldız kadrosunu aratmayan bir seyre ulaştık. Çıtayı daha da yükseltemezler dediğimiz anda ise Adam McKay, yeni projesi Don’t Look Up’ı bize sunmaya karar verdi. The Big Short ve Anchorman serisi gibi filmlerin yönetmeni olan McKay, yeni filminin kadrosunda büyük isimleri bir araya getiriyor. Cate Blanchett, Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew Perry, Meryl Streep, Timothée Chalamet, Kid Cudi, Ariana Grande ve niceleri... 

Kadro size bir anda imkânsız bir birleşme gibi gelmiş olabilir ama oldukça gerçek. Filmin konusu ise iki gökbilimcinin 6 ay içinde dünyaya çarpması beklenen devasa meteor hakkında herkesi uyarmaya çalışması. Film hakkında bir sevindirici haber de Netflix’in haklarını satın alması. Bu da sinemaya gitme gerekliliğinin ortadan kalkması anlamına geliyor. Tabii sinema sektörünün en kısa zamanda eski güzel günlerine dönmesini umuyoruz.  

jennifer-lawrence
leonardo-dicaprio
merly-streep
Benzer İçerikler
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020
Lifestyle Müziğin başarılı kadınları Yılın önemli ödül törenlerinden olan "Billboard Women in Music", müzik dünyasının başarılı kadınlarını onurlandıracak.
24.11.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Kültür-Sanat Jennifer Lopez ve Armie Hammer ikilisinden film müjdesi Jennifer Lopez ve Armie Hammer yeni bir komedi filmi için bir araya geliyor.
28.10.2020
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020