All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 13.03.2020 Açık hava sergisi: Expanded Holiday Yunus Başaran

Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.

Profesyonel olarak Kaws olarak bilinen sanatçı Brian Donnelly, ilk zamanlarında 2 boyutlu ancak günümüzde 3 boyutlu figüratif karakterler ve motifler ile ünlendi. Hali hazırda Kaws figürleri hemen hemen yüksek modanın her önemli karakteriyle işbirliği yaptı. Figürleri ise dünyanın dört bir yanında satışa çıktı.

Şimdi ise Kaws, Acute Art ile işbirliğine giderek Kaws figürlerini Arttırılmış Gerçeklik (AR) ile 12 şehirde buluşturduları bir projeye imza atıyor. Expanded Holiday adındaki bu çalışma kapsamında Doha, Hong Kong, Londra, Melbourne, Avustralya New York, New York, Paris, Sao Paolo, Seul, Taipei, Çin Tanzanya ve Tokyo olmak üzere 12 metropolde yeni nesil sanat çalışmasına örnek oluşturuyor. Proje üç çeşit bileşenden oluşuyor; bir kamu sergisi ve iki özel sanat baskısı olarak.Sanat baskılarını sitenin ilgili yerinden 10.000 $ fiyata alabiliyorsunuz. Acute Art uygulaması aracılığıyla keşfedeceğiniz açık hava sergisi ise 26 Mart’tan itibaren 2 hafta bahsettiğimiz noktalarda açık kalacak. 

Kaws
Acute art
Expanded holiday
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Açık hava sergisi: Expanded Holiday Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.
13.03.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Jennifer Lopez ve Armie Hammer ikilisinden film müjdesi Jennifer Lopez ve Armie Hammer yeni bir komedi filmi için bir araya geliyor.
28.10.2020
Kültür-Sanat Bu kadro tarihe geçecek Geçtiğimiz günlerde açıklanan “Don’t Look Up” filminin kadrosu, sosyal medyada bomba etkisi yarattı.
21.10.2020
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020