All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 17.05.2021 Zara Beauty artık Türkiye'de Merve Girgin

Zara, uzun zamandır beklenen kozmetik koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Zara kozmetik sektörüne resmen giriş yapıyor. Zara Beauty adıyla ilk kapsamlı kozmetik koleksiyonunu sunan marka, dudak, göz, yüz ve tırnak üzerine geniş bir ürün skalası sunuyor. "Tek bir güzellik yoktur, güzellikler vardır" mottosuyla yola çıkan Zara Beauty, cinsiyet, yaş, ırk, ten rengi veya bireysel tarz fark etmeksizin herkesin kullanabileceği ürünler sunduğunu belirtiyor. Yüksek performanslı ürünlere yer veren koleksiyonda 130'dan fazla farklı renk kullanımı ve yeniden doldurulabilir ambalajlar dikkat çekiyor. 

İngiliz makyaj uzmanı Diane Kendal'ın kreatif direktörlüğünde geliştirilen Zara Beauty, kampanya görsellerini hazırlarken moda dünyasının öne yetenekli fotoğrafçılarıyla çalışıyor. Steven Meisel, David Sims, Marilyn Minter, Oliver Hadlee Pearch,Zoë Ghertner,Craig McDean,Nadine Ijewere,Mario Sorrenti ve Fabien Baron gibi fotoğrafçılar kendi vizyonlarını Zara Beauty'ye işleyerek birbirinden orijinal görsellere imza attılar. 

Zara Beauty
Zara Güzellik ürünleri
Zara'dan kozmetik ürünleri
Zara'nın uygun makyaj ürünleri
Benzer İçerikler
Güzellik Ariana’nın yeni sektörü Güzellik ve bakım markası çıkarmaya hazırlanan Ariana Grande ilk ürününü Ulta Beauty’den satışa sunmaya hazırlanıyor.
16.06.2021
Güzellik Zara Beauty artık Türkiye'de Zara, uzun zamandır beklenen kozmetik koleksiyonunu görücüye çıkardı.
17.05.2021
Güzellik 100 TL altı saç bakım ürünleri Şampuanınızın yanı sıra kullanabileceğiniz uygun fiyatlı saç bakım ürünlerini sizler için bir araya getirdik!
10.05.2021
Son Eklenenler
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021
Güzellik Dudak dolgunluğu için bir numara! Dudaklarınızı dolgun tutacak ürün arayışında mısınız? Buyurun yazımıza…
21.06.2021
Güzellik Yaz makyajında yeni marka! Yaz mevsiminde denemek için birebir canlı ve cesur tonlar!
18.06.2021