All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Yeni nesil kolonya Dilara Yılmaz

Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.

Mart ayından beri tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı el hijyenine daha fazla önem göstermeye başladık. Sık sık ellerimizi yıkayarak ya da alkol bazlı dezenfektan ve kolonya ile ellerimizin hijyenini sağlıyoruz. Pure Line, geçtiğimiz yıl tanıttığı kokusu 12 saat kalıcı olan duş jellerini tanıtmıştı. Ondan gelen başarısıyla pandemi döneminde önemi artan el hijyeni ihtiyacını karşılamak üzere yeni nesil bir kolonya üretti. Pure Line 80° Kolonyaları, misket limonu ve deniz minerallerinden oluşan kokularıyla temizlik rutininizin parçası olacak.

Galeri
Son Eklenenler
Güzellik Yeni Fibre Clinix ile tanışın Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.
23.10.2020
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020