All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 23.10.2020 Yeni Fibre Clinix ile tanışın Onur Özcan

Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.

Günlük rutin içinde saçlarımıza gereken özeni gösteremiyoruz. Sonuç ise bakımsız görünen, kabarık, yıpranmış saçlar oluyor. Çoğu kişi bakımlı saçlara sahip olmak için güzellik salonlarında yapılan bakımların olmazsa olmaz olduğuna inansa da Fibre Clinix sayesinde artık evde saç bakımı mümkün. Triple Bonding Teknolojisi ile hazırlamış ürünler içerdiği özel yağlarla saçlarımıza 10 kata kadar güç sağlıyor. Bu özellik ise özellikle mevsim geçişi yaşadığımız şu günlerde saçlarımızın en çok ihtiyacı olan şeylerden biri. Eğer boyalı saçlara sahipseniz saçlarınızı korumak için diğerlerine göre iki kat daha fazla bakım ihtiyacınız olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Ürünler düzenli kullanımda bizlere 60 güne kadar canlı, güçlü ve bakımlı saçlar vaat ediyor. Fibre Clinix Tribon kür ile hem saç teli yapınıza göre özel bir bakım rutini seçebilir hem de aynı zamanda saçlarınızı onarabilirsiniz.

Schwarzkopf-Professional
Fibre-Clinix
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni Fibre Clinix ile tanışın Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.
23.10.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yaz makyaj temizliğinin püf noktaları Makyaj öncesi ve sonrası bakım alışkanlarımızı değiştiren Nivea, yeni Make Up Expert serisi ile yazı karşılıyor.
11.06.2021
Güzellik Nuxe 30. yılı kutluyor Nuxe ailesinin en ikonik üyesi Huile Prodigieuse, güzellik sektöründeki 30. yılını kutluyor.
10.06.2021
Güzellik Güneşi teninde hisset Tüm yaz güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak için cilt tipinize uygun güneş ürünlerine yönelin ve güneşin tadını çıkarın!
08.06.2021