All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 06.07.2020 Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin All Magazine

Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.

Yazın gelmesiyle cilt sağlığımıza dikkat etme konusu daha bir önem teşkil etmekte. Özellikle güneş ışınlarının dik açıyla geldiği öğle saatlerinde kullanma kuralının yıkılmasıyla birlikte, güneş koruyucu kavramı çok duyulur oldu. Artık güneş koruyucular günlük nemlendiriciler ile birlikte kullanılan, olmazsa olmaz bir gereç haline geldi. Cilt konusunda üstün çalışmalara imza atmış Dermoskin ise farklı cilt tipleri için formüle edilmiş güneş koruması uzmanlığını kanıtlayan yeni güneş serisini lanse etti.

 

Dermoskin Face Protection Cream SPF50+ 

Her cilt tipine uygun günlük nemlendirici cilt bakımı, Anti-Aging ve güneş koruması ihtiyacını tek başına karşılayan seri, cildin genç kalmasına faydalı besleyici vitaminler ile zengin bir içeriğe sahip. Hızla emilen yapısı hafif ve transparan görünüm sunmasıyla öne çıkıyor.

Dermoskin Be Bright Pigmnetyl Sun Protection Cream SPF50+ 

Lekeli ve lekeye yatkın ciltler için özel olarak formüle edilmiş, yüksek UVA-UVB korumalı güneş kremi, Türkiye’de ilk kez Traeksamik Asit içermesiyle radarımızda. Bu sayede cildi korurken oluşmuş lekelerin renginin açılmasını sağlıyor. 

Dermoskin Ultra Face Protection Gel Cream SPF 97

Çok hassas ya da dönemsel olarak güneşe özel koruma gerektiren ciltlere hazırlanmış olan bu güneş jel kremi, diğerlerine nazaran maksimum koruma vaat ediyor. Formülünde bulunan CELLIGENT® sayesinde; DNA koruması sağlayarak eritemin azalmasına, DNA hasarının oluşmasını engellemeye, Epidermal kök hücrelerini UV etkisine karşı koruyarak yeni epidermal dokunun oluşması için gerekli doğal fonksiyonları sağlamaya yardımcı olur.

Dermoskin AcnMat Face Protection Cream SPF 50+

Yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygun olan Dermoskin AcnMat güneç koruyucu jel krem, renksiz, beyazlatmayan ve yağsız yapısıyla ipeksi bir cilt görünümü sunarken suya dayanıklı formülü sayesinde oldukça dayanıklı. 

Son olarak Dermoskin’in notuyla güzel tatiller dileyelim. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce, cilde eşit dağılacak biçimde güneş kremini sürünüz. Terleme, yüzme, havluyla silinme sırasında ürün kaybı olacağından Dermoskin Güneş Koruyucu Kremi yeniden uygulayınız. Uzun süre güneşte kalındığında sıkça tekrarlayınız. 

Dermoskin
SPF50+
Yüz koruma serisi
AcnMat
Ultra Face Protection
Be Bright Pigmnetyl
Benzer İçerikler
Güzellik Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.
06.07.2020
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Güneş koruması evde de devam ediyor Her ne kadar eskisi kadar sık dışarı çıkamasak da, bu durum güneş kremi kullanmayı bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor.
30.05.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yeni Fibre Clinix ile tanışın Schwarzkopf Professional’ın saçlarda kişiselleştirilebilir sonuçlar almayı hedeflediği yeni markası bizlerle.
23.10.2020
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020
Güzellik İmza kokularıyla Sevilla Sevil Parfümeri dünyaca ünlü isimleri bünyesinde barındırdığı gibi kendi ürünleri ile de gündeme gelmeye devam ediyor.
25.09.2020