All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 12.05.2021 Sımsıkı bir vücut için Merve Girgin

Hayalini kurduğunuz o fit vücutla yaza girmek artık mümkün. Yaptığınız sayısız diyetleri ve antremanları bir kenara koyun ve teknolojinin sesine kulak verin.

Uzun zamandır evde zaman geçirdiğimiz için ister istemez kilo alma eğiliminde bulunuyoruz. Hareketsizlik, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme ve stres gibi nedenler kilo almaya yol açarken yaklaşan yaz bizi alarma geçiriyor. Sayısız diyet listeleri ve egzersiz programlarından sonra hala umutsuzsanız Infinity Regenerative Clinic ile tanışın. Bedensel yenilenmede kalıcı çözümler yaratan klinik, bölgesel incelme konusunda aradığınız cevapları bulabilir. Bölgesel incelme, sıkılaştırma ve şekillendirmede kesin sonuçlar için Lipoliz ve Radyofrekans tedavilerini deneyebilirsiniz. Lipoliz teknolojisi, yağ hücrelerini cildin kendisini etkilemeden, cilt altındaki yağ hücrelerini hedef alarak kontrollü soğuma sağlıyor. Bu yağ hücreleri zamanla yok olarak bedeninizden atılıyor. Böylece karın, sırt, bel, sütyen altı katları, kollar, dizler, basen ve kalça bölgelerindeki yağ dokusu büyüt oradan vücuttan atılıyor.

Radyofrekans tedavisi ise bikini sezonunun en büyük korkularından biri selülit, bölgesel yağlanma, yüz bölgesinde sarkma gibi problemlere çözüm getiriyor. Ultrason ise deri altında kalıcı olarak depolanmış inatçı yağı ortadan kaldırmak için tasarlanmış yeni nesil teknolojilerle yüksek hızda vücut şekillendirilmesini destekliyor.  Infitnity Regenerative Clinic, çok yönlü tedavi yöntemleriyle hem sağlıklı hem de güzel bir beden arayışında yardımcı oluyor.

incelme
Benzer İçerikler
Güzellik Sımsıkı bir vücut için Hayalini kurduğunuz o fit vücutla yaza girmek artık mümkün. Yaptığınız sayısız diyetleri ve antremanları bir kenara koyun ve teknolojinin sesine kulak verin.
12.05.2021
Son Eklenenler
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021
Güzellik Dudak dolgunluğu için bir numara! Dudaklarınızı dolgun tutacak ürün arayışında mısınız? Buyurun yazımıza…
21.06.2021
Güzellik Yaz makyajında yeni marka! Yaz mevsiminde denemek için birebir canlı ve cesur tonlar!
18.06.2021