All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 12.11.2020 Sephora ile yılbaşı coşkusu Merve Girgin

Yeni yılı muhteşem makyaj setleri ile karşılıyoruz.

9+-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni yıla girmemize çok kısa bir zaman kaldı. Bu yeni yıla daha renkli ve ihtişamlı bir giriş yapmaya ne dersiniz? Sephora yılbaşına özel, birbirinden özel ürünleri bir araya getirerek harika koleksiyonları beğeninize sunuyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için harika birer hediye olabilecek setler maskaradan allığa kadar pek çok ürünü bir araya getiriyor. Yılın en eğlenceli zamanını harika bir makyaj setiyle kutlamak eminiz herkese iyi gelecektir. Zengin içeriklerinin yanı sıra fiyat konusunda da pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu yılın tadını, Sephora yeni yıl setleri ile çıkarmaya hazırlanın! 

 

 

 

 

+

sephora
Benzer İçerikler
Güzellik Yeni yıl heyecanı Sephora, hem kendini, hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için heyecan verici kampanyalar hazırladı
09.12.2020
Güzellik Kendimize ve sevdiklerimize hediye Sephora Türkiye, sevdiklerinize sürpriz yapmak, kendinizi şımartmak için kaçırılmayacak bir fırsat ile geldi.
09.12.2020
Güzellik Sephora ile yılbaşı coşkusu Yeni yılı muhteşem makyaj setleri ile karşılıyoruz.
12.11.2020
Son Eklenenler
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021