All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.11.2020 Pürüzsüz bir cilde adım adım Onur Özcan

Cilt lekeleri, sivilceler ve kırışıklıklar… Hepimizi zorlayan sorunların başında geliyor. Dermoskin hazırladığı yeni ürünlerle, bu sorunlarla savaşabilmemiz için her zaman yanımızda

Herkes sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ister. Zamanla oluşan çizgiler ve lekeler güzelliğinize gölge düşürebilir. Zamanında müdehale ile bu durum durdurulabilir ya da yavaşlatılabilir. Dermoskin hazırladığı yeni ürünlerle bizleri bu sorunlardan kurtarmayı hedefliyor. A ve E vitaminlerinin bir arada kullanılmasıyla hazırlanan Be Brıght Retinil Yüz Serumu bu noktada, leke ve kırışıklığa karşı etkili sonuç vaat ediyor. İçeriğinde bulunan %1 oranındaki VİTAMİN A Yaşın ve güneşin etkisiyle oluşan kırışıklık ve lekelerin azalmasında, %5 oranındaki VİTAMIN E antioksidan özelliğiyle UV ışınlarının zararlarından korumada ve yatıştırıcı etkisiyle cildi oluşacak kızarıklığa ve hassasiyete karşı korumada oldukça etkilidir. Eğer normal ya da yağlı cilt tipine sahipseniz bu ürünü kullanabilirsiniz.

Cildinizdeki sorunları hem gündüz hem de gece uygulayacağınız bakımlar ile çözebilirsiniz. Hafif lekelere karşı gündüzleri Be Bright Aydınlatıcı Tonik, Be Bright Arbutin Kompleks Krem ve Be Bright Pigmentyl Sun Protection SPF50+’ı sırasıyla uygulayabilirsiniz. Be Bright Aydınlatıcı Toniği günde ikikez uygulayarak cildinizin aydınlanması ve renk tonunuzun düzenlenmesi için gerekli temizliği yapabilirsiniz. Be Bright Arbutin Kompleks Krem hem leke oluşumunu önlemek hem de var olan lekelerin rengini açmak için özel olarak tasarlandı. Bu krem serinin en güçlü ürünü. Lekelerle savaşırken en çok dikkat edilmesi gerekkonu ise güneşten korunmadır. Be Bright Pigmentyl Sun Protection SPF50+ ile cildinizde daha fazla ton ve leke rengi farkı olmasını engelleyebilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce bu koruyucuyu uygulamanız yeterli olacaktır.

Gelelim gece uygulanacak adımlara. Eğer daha derin lekelere ve çizgilere sahipseniz gece bakımını asla atlamamalısınız. Dermoskin’in gece bakım rutinine özel hazırladığı Be Bright Aydınlatıcı Tonik, Be Bright AHA BHA KREM ve Be Bright Göz Çevresi Peptit Kompleks Krem / Be Bright Peptit Kompleks Krem cildinizi geceden gündüze yenilenmesini ve güzelleşmesini sağlayacak. Be Bright Aydınlatıcı Tonik cildinizi temizlemenizi ve bir sonraki aşamaya hazırlamanızı sağlar. Uygularken göz çevrenize değdirmemeye dikkat etmelisiniz. Be Bright AHA BHA KREM içerdiği doğal meyve asitleriyle cildinizdeki ölü deriden kurtulmanızı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlayacak. Haftada 3 gün olacak şekillde kullanmaya başlayıp günlük rutininize dönüştürebilirsiniz. Be Bright Göz Çevresi Peptit Kompleks Krem / Be Bright Peptit Kompleks Krem ise cildinize sabaha kadar derinlemesine nemlendirecek. Cildinizin nem dengesi cilt güzelliğiniz ve sağlığınız için en önemli unsurlardan biridir.

Dermoskin
Güzellik
Cilt Bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Ameliyatsız çözümler Değişen güzellik algıları ile hayatımıza giren uygulamaları yakından inceliyoruz.
28.12.2020
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Sevindiren birliktelik Signal, White Now serisi için başarılı oyuncu Hande Erçel ile bir araya gelerek yeni bir iş birliğinin müjdesini veriyor.
21.01.2021
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Harris Reed x Mac Son yılların yükselen tasarımcıları arasında yer alan Harris Reed, kozmetik devi Mac Cosmetics ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıyor.
18.01.2021