All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Burberry'den dijital adım Onur Özcan

Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!

Burberry Beauty, yeni ürünü Essentials Glow Palette için interaktif makyaj deneyimi yaşayabileceğiniz bir sitte hazırladı. Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunmak için tasarlanan palette kontür, allık ve highlighter ürünleri üçü bir arada olarak yer alıyor. Essentials Glow Palette-01 numaralı ürün açıktan orta tonlara Essentials Glow Palette-02 numaralı ürün ise orta tonlardan koyu tonlara ilerliyor.

İnteraktif makyaj deneyimine ortak olmak için Burberry Beauty Virtual Studio sitesine bir fotoğrafınızı yüklemek. Yüklediğiniz fotoğrafa göre cilt tonunuzdan kaş şeklinize kadar birçok yüz özelliğiniz analiz ediliyor ve alt kısımdaki bölgeden nasıl bir makyaj istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Kullanılan üst düzey grafikler sayesinde ultra gerçekçi bir makyaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Burberry
Burberry Beauty
Benzer İçerikler
Moda Geleceğin sesleri: Burberry Burberry’nin son kampanyası moda, dans ve spor figürlerini bir araya getirerek farklı dünyalardan oluşan bir topluluk yaratıyor.
13.11.2020
Güzellik Burberry'den dijital adım Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!
26.10.2020
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik Sınırları ortadan kaldıran bakım Müzisyen ve yaratıcı kimliği ile öne çıkan Pharrell, moda dünyasından sonra kozmetik sektörüne de el atıyor. Yeni cilt bakımı serisini sunmaya hazırlanan şarkıcı, erkeklerin bakım rutinine yeni soluk bir getirmeyi amaçlıyor
26.11.2020
Güzellik Pürüzsüz bir cilde adım adım Cilt lekeleri, sivilceler ve kırışıklıklar… Hepimizi zorlayan sorunların başında geliyor. Dermoskin hazırladığı yeni ürünlerle, bu sorunlarla savaşabilmemiz için her zaman yanımızda
16.11.2020
Güzellik Sephora ile yılbaşı coşkusu Yeni yılı muhteşem makyaj setleri ile karşılıyoruz.
12.11.2020