All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Burberry'den dijital adım Onur Özcan

Yüzünüze hiçbir ürün sürmeden makyaj yapmış mıydınız? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Herkes kamera karşısına!

Burberry Beauty, yeni ürünü Essentials Glow Palette için interaktif makyaj deneyimi yaşayabileceğiniz bir sitte hazırladı. Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunmak için tasarlanan palette kontür, allık ve highlighter ürünleri üçü bir arada olarak yer alıyor. Essentials Glow Palette-01 numaralı ürün açıktan orta tonlara Essentials Glow Palette-02 numaralı ürün ise orta tonlardan koyu tonlara ilerliyor.

İnteraktif makyaj deneyimine ortak olmak için Burberry Beauty Virtual Studio sitesine bir fotoğrafınızı yüklemek. Yüklediğiniz fotoğrafa göre cilt tonunuzdan kaş şeklinize kadar birçok yüz özelliğiniz analiz ediliyor ve alt kısımdaki bölgeden nasıl bir makyaj istediğinizi belirleyebiliyorsunuz. Kullanılan üst düzey grafikler sayesinde ultra gerçekçi bir makyaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Burberry
Burberry Beauty
Benzer İçerikler
Moda Burberry yeni çantasını tanıttı! Burberry klasikleşmiş el çantası Olympia’nın yeni versiyonlarını birbirinden güzel ve başarılı yıldızlarla açıkladı.
27.05.2021
Güzellik Zara Beauty artık Türkiye'de Zara, uzun zamandır beklenen kozmetik koleksiyonunu görücüye çıkardı.
17.05.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Son Eklenenler
Güzellik Yaz makyaj temizliğinin püf noktaları Makyaj öncesi ve sonrası bakım alışkanlarımızı değiştiren Nivea, yeni Make Up Expert serisi ile yazı karşılıyor.
11.06.2021
Güzellik Nuxe 30. yılı kutluyor Nuxe ailesinin en ikonik üyesi Huile Prodigieuse, güzellik sektöründeki 30. yılını kutluyor.
10.06.2021
Güzellik Güneşi teninde hisset Tüm yaz güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak için cilt tipinize uygun güneş ürünlerine yönelin ve güneşin tadını çıkarın!
08.06.2021