All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 10.08.2020 Ariana Grande’den yeni parfüm Züleyha Koltuk

Pop müziğin gözdesi yepyeni bir parfüm lanse edeceğinin müjdesini verdi.

Karantina döneminde bile çalışmayı bırakmayan Grande, en son Justin Bieber ile Stick With U şarkısını paylaşmıştı. Şimdi ise kendisinden yeni bir albüm beklentisi içinde olan hayranlarına Instagram hikayelerinden yeni bir parfüm üzerinde çalıştığının haberini verdi. Paylaştığı fotoğraf ile parfümün pembe kristal bir şişeye sahip olduğunun ipucunu Grande, parfümün ismini 2018 yılında yayınladığı Sweetener albümünden şarkı ismi olan R.E.M. koydu. Şarkısındaki gibi parfümü de uykuda rüya gördüğü evresiyle alakalı. Parfüm paketinde ise kendisinin Break Free video klibindeki kostümüyle kendisi var. Ayrıca hikayesinde “Doğrusunu söylemek gerekirse rüyalarımda hep break free halimdeyim” metnine yer verdi. Henüz fiyatı belli olmayan altıncı parfümü olacak R.E.M. bu ay içerisinde Ulta Beauty mağazalarında satışa çıkacak.

Galeri
Ariana Grande
Parfüm
Benzer İçerikler
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle MTV VMA 2020 performansları MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı
02.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik Aveda'da köklü değişim Ünlü kozmetik şirketi Aveda, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren marka yolculuğuna yüzde yüz vegan olarak devam etme kararı aldı.
13.01.2021
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Güzellik Halsey artık kozmetik dünyasında Genç şarkıcı Halsey, makyaj sevgisini kendi kurduğu kozmetik markasında yansıtmaya hazırlanıyor.
12.01.2021