All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Adım adım bronz pudra All Magazine

Yılın beklenen zamanı geldi...

Yaz tatili yapma fikri şu sıralar hala biraz uzak gelse de, sıcak yaz günlerinin ışıltılı dünyasını cildinize taşımaya ne dersiniz? 2020 Yaz sezonunun başlamasıyla yepyeni bronz allıklar raflardaki yerini almaya başladı bile… Birçok farklı ton, doku ve bitiş seçeneğine sahip yeni nesil allıklarla ile cildinize sağlıklı ve doğal bir parlaklık kazandırmak artık her zamankinden daha kolay. Etkili bir sonuç için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Uygulamaya başlamadan önce cildiniz için en doğru dokuyu seçmeniz gerekiyor. Uzmanlar adeta yokmuş gibi görünen bir ten makyajı için likit, kontür işlemi için ise ışıltılı bir bronzer kullanılmasını öneriyor.

2. Kullanacağınız ürün kadar fırça seçimi de önemli. Eğer tek bir fırçaya yatırım yapacaksınız önerimiz doğal ve yumuşak kullardan hazırlanmış, tam yuvarlak şekilli geniş pudra fırçaları. Ancak bronz pudrayı daha çok kontur için kullanacaksanız açılı kontür fırçalarına da göz atabilirsiniz.

3. İhtiyacınız olan bronzer ile fırçayı belirledikten sonra ürünü elmacık kemiklerine, şakaklara ve alın bölgesine yüzünüze hafif dokunuşlarla uygulayın.

4. Doğal bir görünüm elde etmek adına ürünü cildinizle harmanlamaya ve keskin çizgileri yok etmeye dikkat edin.

5. Fırçada kalan ürünü ise hafif bir şekilde burun, çene ve boyun bölgesine uygulayarak makyajınızı bitirin.

Galeri Daha fazlasını göster
MAKYAJ
TREND
BRONZ
PODYUM
2020-ILKBAHAR-YAZ
BELLA-HADID
Benzer İçerikler
Moda That 70s show Efsane gardırop yeniden moda dünyasının radarında.
29.06.2020
Moda Çok amaçlı çantalar Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.
29.06.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Son Eklenenler
Güzellik Yaz tatilinde olmazsa olmaz; Dermoskin Günlük cilt bakımı için özel geliştirilen Dermoskin SPF50+ Yüz Koruma Serisi’ni yakından bakalım.
06.07.2020
Güzellik Güneşten korunma zamanı Günlük cilt bakım rutininin en önemli adımı olan güneş kremi kullanımında cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido ürünleri en yakın arkadaşınız olacak.
03.07.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020