All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 25.01.2021 Yohji Yamamoto ile siyahın büyüsü Onur Özcan

Yohji Yamamoto, hazırladığı yeni koleksiyon ile bizleri monokromun güçlü dünyasına karanlık bir yolculuğa çıkartıyor.

Ünlü tasarımcı Yohji Yamamoto, tasarım hayatına başladığından beri siyahla tutkulu bir ilişki içerisinde. Öncü tasarımları, zamansız çizgisi, kullandığı geniş kumaş yelpazesi onu her zaman diğerlerinden farklı kılıyor. Eşsiz vizyonu sayesinde yıllardır vazgeçmediği siyah, onu hiçbir zaman tekrara düşürmedi. Yamamoto, kendi çizgisinde, sürekli yenilenerek başarısını devam ettiren nadir tasarımcılardan. Ünlü tasarımcı 2021 Sonbahar-Kış erkek giyim koleksiyonu için Pour Homme tasarım ekibiyle güçlerini birleştirdi. Klasik siyah takım elbiseye yeni bir yorum getiren koleksiyon tasarımın sınırlarını yokluyor. Koleksiyon neopren, kadife, deri gibi birbirinden farklı dokudaki çeşitli kumaşlara ev sahipliği yapıyor. Söz konusu Yamamoto’nun tasarımları olunca şeritler, fermuarlar, sarkan ipler, kancalar gibi detaylardan söz etmemek olmaz. Her tasarım tüm bu detayların siyah ile dengelenmesinden oluşuyor. Koleksiyonda yer alan tasarımlarda oversize kalıplar tercih edilmiş. Bunun yanı sıra dikkat çeken detayların arasında özellikle gömleklerde kullanılan grafik baskılar yer alıyor. Yohji Yamamoto 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonuna özel hazırlanan videoya ve tasarımlara yakından bakalım.

Yohji Yamamoto
Benzer İçerikler
ALL Men Yohji Yamamoto ile siyahın büyüsü Yohji Yamamoto, hazırladığı yeni koleksiyon ile bizleri monokromun güçlü dünyasına karanlık bir yolculuğa çıkartıyor.
25.01.2021
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
Moda Z jenerasyonunun favorisi: Y-3 adidas’ın Yohji Yamamato ile ortaklığından hayata geçen alt markası Y-3, 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla karşınızda.
07.04.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021