All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 27.08.2020 #YakınMarkaj: J Balvin x Air Jordan Salih Devrim

Geçtiğimiz aylarda Super Bowl ile ilk kez sergilenen J Balvin x Air Jordan 1 için nefesler tutuldu.

J Balvin, Air Jordan 1 iş birliğinin yeni perdesi aralanıyor. J Balvin’in kişisel tarzını yansıtan, birçok renk ile harmanlanmış tasarım @repgod888 hesabının paylaşımıyla bir kez daha gündeme geliyor. J Balvin, Jennifer Lopez ve Shakira ile Super Bowl LIV devre arası performansı sırasında Air Jordan 1 iş birliğini ilk kez sergilemişti. Dokusunda gördüğümüz kesik parçaların, yıpranmış kenarlarla detaylandırılmış olması gecenin odak noktalarından olmuştu. Şimdi ise son paylaşımla birlikte daha detaylı bir inceleme yapabiliyoruz.

J Balvin’in gülen yüz emojisi, ayakkabının dil kısmıyla bütünleşiyor. Pastel pembe taban, siyah bağcıklar ve ayakkabının boğaz kısmınında bulunan siyah deri dokusu ile tasarıma kontranst bir hava katıyor. J Balvin, Air Jordan logolarını bilek ve yan topuk bölgelerinde tasarımla bütünleştiriyor. Ayakkabının büyük bir kısmı, siluete büyük bir doku katan kesikler ve yıpranmış kenarlarla detaylandırılmış canlı kanvaslarla işleniyor. Ayakkabının çıkış tarihi tam olarak netlik kazanmamış olsa da önümüzdeki günlerde satışa çıkması tahmin ediliyor.

J Balvin
Air Jordan
Benzer İçerikler
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Moda Devler bir arada Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.
08.01.2021
Lifestyle Müziğin zirvesine yolculuk Spotify, 2020 yılının en çok dinlenen şarkılarını ve sanatçılarını paylaşıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021