All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 20.01.2021 Vazgeçilmez klasikler Salih Devrim

Tod’s yayınladığı sevenT adlı film ile klasik parçaları çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkarıyor.

Tod’s yeni koleksiyonu sevenT ile 2021-22 Sonbahar-Kış sezonundaki yerini alıyor. Kreatif Direktör Walter Chiapponi’nin markanın yaşam tarzını keşfederek klasikleri yeniden yorumlaması doğa ile iç içe bir kompozisyonu ortaya çıkarıyor.

Vigevano’da bulunan Villa Ronchi’de çekilen sevenT başlıklı film görsel bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Terzilik anlayışının rahat kesimlerle şekillenmesi markanın klasik parçalarının devamlılığı nitelediğinde olduğunu kanıtlıyor. Klasik parçaların çağdaş bir dokunuş ile gün yüzüne çıkması markanın ürün yelpazesine ortak tanıklık ediyor. “Terzilik, rahat bir mercekle görülüyor. Ürünün zanaatkar doğası, stilin en yüksek ifadesidir. Manzara ile doğal bir kamuflajı referans alan tüvitlerde, yünlerde ve dayanıklı pamuklarda sıcak, toprak tonları kullanılmıştır. "Bu hikayenin unsurları gardırobun temel unsurlarıdır: Trençkotlar, gömlek-ceketler, binici pantolonları, fitilli kazaklar ve kolej sweatshirtleri’’ Tod’s ekibi koleksiyon hakkındaki düşüncelerini bu sözlerle ifade ediyor. Tod’s 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun tanıtım filmi için aşağıya göz atabilirsiniz.

 

Tod’s
sevenT
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021