All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Tommy Jeans ikonları Salih Devrim

Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.

Soğuk havalarla birlikte tercih edeceğimiz kıyafetler hem sağlığımız için hem de konforumuz için oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu rolü başarıyla üstlenen Tommy Hilfiger, Sonbahar 2020 Tommy Jeans koleksiyonu ile sıcaklığı ve konforu bir araya getiriyor. Modern siluetleri güncelleyip işlevsel detaylarla bir araya getiren Hilfiger, dış giyim ikonlarını sonbahar ve kış ayları için sunuyor.

Koleksiyonun öne çıkmasını sağlayan işleme logo detaylı kaz tüyü parka, kış aylarında gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday oluyor. Takviyeli yapılar ve kalın örgülerle ile göz alıcı bir stil sunan koleksiyon, oversize bedenler ile konforun çıtasını yükseltmeyi başarıyor. Logoların yanı sıra Tommy Jeans markalı şeritlerin de eğlenceli şekillerde yerleştirilmesi, yaratıcı marka uygulamalarına yeni bir yorum katıyor.

Tommy Hilfiger
Tommy-Jeans
Benzer İçerikler
Moda Sürdürülebilir denimler Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik anlayışını Jean koleksiyonunda da devam ettiriyor. Aynı zamanda yenilikçi bir teknik ile geri dönüştürülmüş ürünlerin önemini vurguluyor.
23.02.2021
ALL Men Tommy Jeans ikonları Tommy Jeans koleksiyonu ile dış giyimde ikonlar yaratan Hilfiger, modern silüetlerle karşımıza çıkıyor.
02.12.2020
Moda Sürdürülebilir Tommy Jeans Tommy Hilfiger, sürdürülebilirlik anlayışına yeni bir proje ekliyor: Make It Possible!
07.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021