All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 18.08.2020 Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Salih Devrim

Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla sürekli ters köşe yapan Supreme, 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gösterime çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ön izlemede gördüğümüz Şirinler tasarımından sonra bu kez koleksiyonun tüm detaylarını yakından inceleyebiliyoruz. Detaylarda: AOI tarafından orijinal işlemeli çalışmasından yola çıkılarak Alpha Industries tarafından yalnızca Supreme için tasarlanan ceket, Toshio Saeki’nin sanatsal çalışmalarıyla birleştirilmiş siyah pantolon, yine Lee Scratch Perr’nin orijinal sanat eserinden uyarlanmış olan kot ceket oldukça özgün tasarımlarda buluşuyor. Soğuk havalar için tasarlanmış alternatifli ceketlerin yanı sıra polar, pantolon ve kapüşonlu parçalarda desenlerin ve baskıların hakim olduğu görünüyor. Tüm bu detayların ve daha fazla tasarımların yer aldığı koleksiyon 20 Ağustos'ta satışa sunuluyor.

Supreme
Fall/Winter 2020
Benzer İçerikler
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020