All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 18.08.2020 Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Salih Devrim

Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında tasarımlarıyla sürekli ters köşe yapan Supreme, 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gösterime çıkarıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ön izlemede gördüğümüz Şirinler tasarımından sonra bu kez koleksiyonun tüm detaylarını yakından inceleyebiliyoruz. Detaylarda: AOI tarafından orijinal işlemeli çalışmasından yola çıkılarak Alpha Industries tarafından yalnızca Supreme için tasarlanan ceket, Toshio Saeki’nin sanatsal çalışmalarıyla birleştirilmiş siyah pantolon, yine Lee Scratch Perr’nin orijinal sanat eserinden uyarlanmış olan kot ceket oldukça özgün tasarımlarda buluşuyor. Soğuk havalar için tasarlanmış alternatifli ceketlerin yanı sıra polar, pantolon ve kapüşonlu parçalarda desenlerin ve baskıların hakim olduğu görünüyor. Tüm bu detayların ve daha fazla tasarımların yer aldığı koleksiyon 20 Ağustos'ta satışa sunuluyor.

Supreme
Fall/Winter 2020
Benzer İçerikler
Moda İkonik siluete yeni bakış Supreme ve Nike güçlerini birleştirerek ikonik modeli yeniliyor.
15.04.2021
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Lifestyle AMA Kazananlar Amerikan Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu.
23.11.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021