All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.09.2020 Sinematik ruhuyla Saint Laurent Salih Devrim

Anthony Vaccarello’un merceğinden Saint Laurent’in yeni koleksiyonu, bizleri güneş ışığına doğru sürüklüyor.

Moda dünyasının, yaşadığımız pandemi süreciyle birlikte dijital dünyayla buluşmasını heyecanla izliyoruz. Bu buluşmanın en yenisi olan: ‘’Gece Ne Kadar Uzun Olursa Olsun’’ başlıklı dijital gösterim, Saint Laurent’in yeni koleksiyonunu mercek altına almamızı sağlıyor. Yaratıcı yönetmen koltuğunda Anthony Vaccarello’un oturduğu altı dakikalık video, Saint Laurent’in 2021 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonundan ön izlemeler sunuyor. New York, Paris ve Pekin’de gün ışığına doğru koşan insanların görüntüleri, üç şehrin de önemli noktalarına tanıklık ediyor. Hız ve ritmin hakim olduğu görüntüler, tasarımların çekiciliğinin yanında yönetmenin mercek algısını da öne çıkarıyor.

2021 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonu, oldukça şık ve lüks görünüm sağlayan paltolar, kolsuz tunik gömlekler, suni ceketler ve ayak bileğine kadar uzanan gömleklerle 2021’in sıcak günlerine kavuşmayı bekliyor. Mercan ve sarı tonların hakim olduğu tasarımlara yumuşak dokularla şekillendirilmiş yazlık baskılar eşlik ediyor. Marka ile bütünleşmiş klasik silueti daralan pantolonların yanında derin pileli pantolonlar da karşımıza çıkıyor. Özgürlük teması ve bohem ruhu ile tasarlanan koleksiyon için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

 

Saint Laurent
Anthony Vaccarello
SS21
Benzer İçerikler
Moda Saint Laurent yeni koleksiyonunu tanıttı 60’ların ihtişamlı günlerinden alınan ilham ve günümüzün şıklığı birleştirilebilir mi? Söz konusu marka Saint Laurent olursa cevabımız evet!
03.05.2021
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
ALL Men Sinematik ruhuyla Saint Laurent Anthony Vaccarello’un merceğinden Saint Laurent’in yeni koleksiyonu, bizleri güneş ışığına doğru sürüklüyor.
15.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021