All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 28.09.2020 Savage X Fenty’den ilk adım Salih Devrim

Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.

Geçtiğimiz aylarda Savage X Fenty ile iç çamaşır markasının ikinci yıldönümünü kutlayan Rihanna, şimdi ise 2020 Sonbahar-Kış erkek iç giyim koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. Christian Combs ile yolları kesişen ünlü yıldız, çok yönlü erkek iç çamaşırlarıyla koleksiyonuna yön veriyor. Rihanna yakın tarihli bir basın bülteninde "Herkesin giyebileceği erkek giyim stilleri yaratmak istedim" sözleriyle koleksiyona bakış açısını ifade etti. "Ve Christian, 2019 moda şovunda harika bir iş çıkardıktan sonra, onu bir işbirlikçi olarak görmemiz gerektiğini biliyordum." sözlerini ekleyerek Christian’ı onurlandırdı.

İç çamaşırlar, saten pantolonlar ve büyük boy bir füme ceket içeren koleksiyon, farklı renk katmanlarıyla oluşturulması dikkatleri topluyor. Monogram desenlerinin hakim olduğu parçalar, saten dokularla bir bütünlük yaratıyor. Koleksiyon 2 Ekim’de Savage X Fenty web sitesinde satışa sunulacak. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Savage Fenty
Christian Combs
Rihanna
Benzer İçerikler
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Moda Rihanna ile sevgililer günü Rihanna, Savage X Fenty sevgililer günü koleksiyonu ile aşkı selamlıyor.
05.02.2021
Lifestyle Z kuşağı trend raporu 2020’nin son günlerinde yayınlanan VSCO yıllık raporu ile Z kuşağını yakından tanıyalım.
25.12.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021