All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 09.10.2020 Rhude ile basketbolun dev ismi Salih Devrim

Rhuigi Villasenor, özel bir Rhude koleksiyonu oluşturmak için Los Angeles Lakers ile bir araya geldi.

Amerikan profesyonel basketbol takımı Los Angeles Lakers, Rhude koleksiyonuyla moda dünyasına bir kez daha dahil oldu. Basketbol sporuna olan sevgisiyle de tanılan Rhuigi Villasenor, koleksiyonu ortaya koymak için çalışmalarını ikonik parçalar üzerine yönlendirdi. Özel seriden oluşan koleksiyona retro parçalar, sade ve çekici bir görünüm katıyor.

Şapkadan ayakkabıya kadar geniş ürün yelpazesi sunan koleksiyon, Lakers imzalı renklerle uyum içinde görünüyor. Sonbahar hissine sahip olan tasarımların, renkleri kadar rahatlığı da ön plana çıkıyor. Koleksiyonda dikkat çeken Quarter-Zip sweatshirt, minimalliği ile zarafet oluşturuyor. Altın renk logolu şapkanın stilleri ise New Era ile ortaklaşa tasarlanıyor. Detaylı bir şekilde, Los Angeles Lakers x RHUDE koleksiyonuna göz atmak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Los Angeles Lakers
Rhude
New Era
Benzer İçerikler
ALL Men Modanın şampiyonu: LVxNBA Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.
15.10.2020
ALL Men Rhude ile basketbolun dev ismi Rhuigi Villasenor, özel bir Rhude koleksiyonu oluşturmak için Los Angeles Lakers ile bir araya geldi.
09.10.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021