All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Prada’nın özgür duruşu Onur Özcan

Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.

Miuccia Prada ve Raf Simons imzası taşıyan 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonu bireysellik, özgürlük ve insan bedeni kavramları etrafında şekilleniyor. Koleksiyonu özel kılan noktalardan biri de Raf Simons ve Miuccia Prada’nın birlikte hazırladıkları ilk erkek koleksiyonu olması. Modern erkeğin tüm cesaretiyle ve bireyselliğiyle ben buradayım diyebileceği bir koleksiyonla karşı karşıyayız. Merakla beklenen koleksiyon Prada’nın kaliteli çizgisini Raf Simons’un estetiği ile birleştiriyor. Koleksiyonda yer alan parçalardan özellikle dış giyim ürünleri dikkat çekiyor. Karşımıza çıkan renk paleti antrasit, siyah, bordo ve haki yeşili gibi koyu ve güçlü renklerin yanı sıra sarı, mor, kırmızı, pembe, bebe mavisi gibi kontrast renklerden oluşuyor. Görünümlerde sıkça karşımıza çıkan renkli deri eldivenler yeni trendin ne olacağını müjdeliyor. Sonbahar-Kış koleksiyonunda derinin yanı sıra jakarlı triko dokusu da koleksiyon bütününde kendini gösteriyor.

Gerçekleşen defile sonrasında Raf Simons ve Miuiccia Prada’nın yaptıkaları canlı yayın ve özellikle de sektöre adım atmak isteyen öğrencilerle gerçekleştirdikleri soru-cevap oldukça yoğun ilgi gördü. Gelecek nesillerden desteğini esirgemeyen Prada ailesi sanal defilede kullanılan dekorların hepsi Milano merkezli döngüsel bir ekonomi projesi olan Meta’ya bağışlayacak. Meta da Réserve Des Arts derneği iş birliği ile buradan gelecek ürünleri kültür endüstrisindeki profesyonellerin ve öğrencilerin kullanımına sunacak. Prada 2021 Sonbahar-Kış koleksiyonunu sanal olarak buradan ziyaret edebilirsiniz.

Raf Simons
Miuccia Prada
Benzer İçerikler
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021