All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Prada ile kış hazırlığı Merve Girgin

Prada Linea Rossa kayak tutkunlarına özel hazırladığı serisi ile spor giyimi bir üst seviyeye taşıyor.

Prada’nın spor giyim serisi Linea Rossa, 2020 Sonbahar-Kış sezonuna yeni bir koleksiyon ile giriş yapıyor. Kayak tutkusundan ilham alınarak yaratılan koleksiyon, serbest stil kayak dünyasının yıldız isimlerinden Gus Kenworthy ile görücüye çıkıyor. 

Dış giyim odaklı koleksiyon, kapüşonlu sweatshirt’lere ve pek çok aksesuara yer veriyor. Prada Linea Rossam parçalarda kullanılan materyalin seçimine büyük özen gösteriyor. Çünkü günlük giyimde olduğu kadar kayarken bile rahat olması önemli. 

Kullanılan materyalin adı Extreme-Tex. Bu polyesterden dönüştürülmüş sürdürülebilir materyal, sadece Prada’ya özel üretiliyor ve hafif, suya dayanıklı olmasıyla Linea Rossa için en doğru seçim oluyor.  

prada
Benzer İçerikler
Moda Prada 2022 İlkbahar-Yaz 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla bizleri podyumdan sıcak yaz günlerinin ılık esintili sahillerine taşıyan Prada, moda dünyasındaki tahtını kaptırmamaya kararlı!
21.06.2021
Moda Prada x Hunter Schafer İlk kez 2007 yılında piyasaya çıkan Prada’nın Galleria çantası yepyeni bir bakışla yeniden karşımızda.
11.05.2021
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021