All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 31.08.2020 Nike x Supreme buluşması Salih Devrim

Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.

Uzun süredir iş birliği içinde olan Nike ve Supreme, çok geçmeden yeni koleksiyonunu paylaşıyor. Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu Supreme ve Nike’ın spor kıyafetleriyle özgün bir tasarım yaratıyor. Koleksiyon, özel olarak üretilmiş çift taraflı anorak, pantolon, futbol forması ve sweatshirtten oluşuyor.

Nike x Supreme iş birliğinin bu kez öne çıkan parçası ise kırmızı-turuncu çift taraflı pantolon oluyor. Kırmızı pantolonun dikkat çekici turuncu cebiyle, kırmızı Supreme fermuarının bütünlük sağlaması eşsiz bir görünüm yaratıyor. Çift taraflı tasarlanan kapüşonların şapka kısmına yerleştirilmiş Supreme yazısı koleksiyonun öne çıkmasında rol oynuyor. Kapüşonun arka tarafına indiğimizde ise büyük bir Nike logosu bizi karşılıyor.

Nike x Supreme Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonu 3 Eylül’de satışa sunulması bekleniyor. Detaylı inceleme için görsellere göz atabilirsiniz.

Supreme
Nike
Benzer İçerikler
ALL Men Japon modasının sokak stiliyle buluşması Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmelerle gündeme gelen Supreme, bu kez şaşırtan bir isim ile bir araya geliyor.
16.09.2020
ALL Men Nike x Supreme buluşması Nike ve Supreme yeni koleksiyonunu açıklamak için tekrar bir araya geliyor.
31.08.2020
ALL Men Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
18.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020