All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.03.2021 Nick Jonas'ın Omega sürprizi Dilara Alkan

Ünlü müzisyen ve aktör Nick Jonas’ın en yeni single'ı "Spaceman" için yayınlanan resmi müzik videosunda Omega başrolde!

Nick Jonas 3 gün önce yayınlanan "Spaceman" şarkısının video klibinde uzayı keşfettiği bir tema sunuyor. “Spaceman”, Grammy ve Altın Küre'ye aday gösterilen sanatçının yaratıcılığını yeni bir boyutuna taşıyor. Video klipte dikkatimizi çeken ise başroldeki Omega.

Speedmaster’ın altı kez Ay’a inişinin bir parçası olduğu uzay keşiflerindeki zengin geçmişi, bu sanatsal video ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Omega Speedmaster Master Chronometer Canopus Gold ise “Spaceman” dünyasında yer almak için mükemmel bir tercih olmasının yanı sıra Nick Jonas bu ikonik saatin en yeni modelini kullanan ilk ünlü olarak dikkatleri çekiyor. 

 

Nick Jonas
Omega
Spaceman
Benzer İçerikler
ALL Men Nick Jonas'ın Omega sürprizi Ünlü müzisyen ve aktör Nick Jonas’ın en yeni single'ı "Spaceman" için yayınlanan resmi müzik videosunda Omega başrolde!
15.03.2021
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Jonas Kardeşler'den 2 yeni şarkı Kapalı kaldığımız bugünlerde üretmeye devam eden sanatçıları Jonas Kardeşler de katıldı.
15.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021