All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.10.2020 Modanın şampiyonu: LVxNBA Salih Devrim

Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.

Virgil Abloh, moda ve spor dünyasında yankı yaratacak tasarımlarıyla LVxNBA 2021 İlkbahar- Yaz koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. İş birliği, tam kaşmir eşofmandan deri cekete, NBA renkleriyle tasarlanmış LV logolu kemerden monogramlı sırt çantasına kadar geniş bir yelpaze sunuyor. NBA monogramlı pantolonlar ve LV logolu bileklikler, koleksiyonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor. Monogramlı siyah klasik rugan ayakkabının dil kısmının önündeki LV detayı ise koleksiyonun şık bir görünüme sahip olduğunu gösteriyor.

NBA 2020 Finalleri sonucunda şampiyonluğunu ilan eden Los Angeles Lakers’a, özel olarak tasarlanan LV Trophy taşıma çantasıyla Larry O’Brien kupası taktim edildi. “Moda ilhamının perileri tahmin edilemez. Lüks fikirleri, geleneksel sanat dallarında olduğu kadar spor dünyasında ve onun şampiyonlarında da bulunabilir. Bu koleksiyon, basketbolun kültürel katkısını, çeşitli karakterlerini ve bugün bir birlik gücü olarak ilişkilendirilebilirlik fikrini kutluyor. " sözleriyle Abloh, iş birliği hakkındaki düşüncelerini ifade ediyor. LVxNBA koleksiyonu 20 Kasım 2020 tarihinden itibaren mağazalardaki yerini alacak.

Louis Vuittion
Virgil Abloh
NBA
Los Angeles Lakers
Benzer İçerikler
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020
ALL Men Modanın şampiyonu: LVxNBA Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.
15.10.2020
ALL Men Rhude ile basketbolun dev ismi Rhuigi Villasenor, özel bir Rhude koleksiyonu oluşturmak için Los Angeles Lakers ile bir araya geldi.
09.10.2020
Son Eklenenler
ALL Men Tasarım dokunuşuyla Bailey Tasarımcı Mr. Bailey ile adidas’ı bir araya getiren Ammonite Superstar, farklı bir formla karşımıza çıkıyor.
26.11.2020
ALL Men NetWork ve BJK ile uzun yolculuk Uzun süreli bir iş birliği için bir araya gelen NetWork ve Beşiktaş JK, koleksiyonun seçili ürünlerini takım oyuncuları ile buluşturdu.
25.11.2020
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020