All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 15.10.2020 Modanın şampiyonu: LVxNBA Salih Devrim

Louis Vuitton'un lüks duruşuyla buluşan NBA, ikonografik bir koleksiyonla moda ve spor dünyasını bir araya getiriyor.

Virgil Abloh, moda ve spor dünyasında yankı yaratacak tasarımlarıyla LVxNBA 2021 İlkbahar- Yaz koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. İş birliği, tam kaşmir eşofmandan deri cekete, NBA renkleriyle tasarlanmış LV logolu kemerden monogramlı sırt çantasına kadar geniş bir yelpaze sunuyor. NBA monogramlı pantolonlar ve LV logolu bileklikler, koleksiyonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor. Monogramlı siyah klasik rugan ayakkabının dil kısmının önündeki LV detayı ise koleksiyonun şık bir görünüme sahip olduğunu gösteriyor.

NBA 2020 Finalleri sonucunda şampiyonluğunu ilan eden Los Angeles Lakers’a, özel olarak tasarlanan LV Trophy taşıma çantasıyla Larry O’Brien kupası taktim edildi. “Moda ilhamının perileri tahmin edilemez. Lüks fikirleri, geleneksel sanat dallarında olduğu kadar spor dünyasında ve onun şampiyonlarında da bulunabilir. Bu koleksiyon, basketbolun kültürel katkısını, çeşitli karakterlerini ve bugün bir birlik gücü olarak ilişkilendirilebilirlik fikrini kutluyor. " sözleriyle Abloh, iş birliği hakkındaki düşüncelerini ifade ediyor. LVxNBA koleksiyonu 20 Kasım 2020 tarihinden itibaren mağazalardaki yerini alacak.

Louis Vuittion
Virgil Abloh
NBA
Los Angeles Lakers
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021