All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Onur Özcan

Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.

Virgil Abloh, Louis Vuitton 2021 Pre-Fall için hazırladığı koleksiyonda, yeni normalimizin en önemli detaylarından biri olan rahatlığa vurgu yapıyor. Abloh'un Louis Vuitton logosu üzerine yaptığı yeni denemeler koleksiyonda güzel bir çeşitlilik oluştururken, akıllara "Yeni bir logo arayışı mı?" sorusunu da getiriyor. Renk paletini siyah, gri, ve lacivertten alan koleksiyonda zeyin yeşili, mavi ve sarı detaylar öne çıkıyor. Tasarımlarda kullanılan rahat kalıplar seçilen şık kumaşlar ile dengeleniyor. Koleksiyonda sıkça karşımıza çıkan ikonik Louis Vuitton monogramlı kumaşlar yalın görünümlerde dikkat çekici bir etki yaratıyor. Özellikle bir takım elbisede kullanılan zeytin yeşili, sarı ve lacivert yansımaları olan kumaş modaevinin ve Virgil Abloh'un yaratıcı yönünü vurguluyor. Koleksiyonda yer alan görünümler klasik ayakkabıların yanı sıra beyaz ve dikkat çekici renklerde tasarlanan sneakerlar ile tamamlanıyor. Hemen hemen her görünümde yer alan farklı tarzlardaki şapkalar ise gelecek sezonun trendleri hakkında ipuçları veriyor.

Louis Vuitton
Virgil Abloh
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021