All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 26.01.2021 Louis Vuitton 2021-22 Sonbahar-Kış Salih Devrim

Kalıplara, ötekileştirmeye ve ön yargılara meydan okuyan Virgil Abloh, yeni Vuitton koleksiyonu ile uzun bir süre akıllarda yer edineceğe benziyor.

Virgil Abloh yeni Louis Vuitton koleksiyonunu piyasaya sürdü. Siyah kesimin hak ettiği değeri koleksiyonuna yansıtan Abloh, 2021-22 Sonbahar- Kış sezonundaki yerini alıyor. Ebonics adlı koleksiyon ile altıncı koleksiyonuna imza atan tasarımcı, Kreatif Direktör Josh Johnson ile birlikte oluşturduğu şovu bir film halinde sunuyor. Filmde markanın misyonu güçlü bir şekilde yansıtılırken aynı zamanda çalan müziğe eşlik eden sözler gösteriye çarpıcı bir etki yaratıyor.

Saul Williams ve Kai Isiah Jamal’ın söylediği sözler arasında şunlar yer alıyor: "Anlatıları parçalayın, boşluklar yaratın, duvarları yıkın, gizemleri çözün. Siyah insanlar olarak, trans insanlar olarak, dışlanmış insanlar olarak, dünya bizim hakimiyet kurmamız için var. Çünkü bizden karşılığında çok şey alıyor."

Abloh’un sosyo-kültürel önyargıların farkına varma konusundaki hassasiyeti her zaman Vuitton koleksiyonlarında ve kampanyalarında ilham kaynağı olmuştur. Ötekileştirilmeye bir tepki olarak ortaya çıkan farkındalık yaratma çabası aşağıda bulunan bir gösteri ile taçlanıyor. Öyleyse soluksuz izleyeceğimiz gösteriye odaklanalım.

Virgil Abloh
Louis Vuitton
FW21
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021