All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 24.04.2020 Kaykay dünyasına güzel haber Yunus Başaran

Vans ve Tony Hawk’tan heyecanlandıran bir haber geldi.

Sokak stilinin köklerini belirleyen, kaykay kültürünü her daim destekleyen Vans, kaykay dünyasının en ikonik ismi Tony Hawk ile resmi ortaklık kurdu. Tony Hawk, kendi adına çıkan birçok ürünün tescilli sahibi. Adına bir uygulama ve oyun tasarlanan ikonik kaykaycı ve Vans, ilham dolu gelecek planlarını anlattı. Vans ilk günden beri kaykayı destekleyen bir marka oldu ve kaykaya olan bağlılığından hiçbir zaman tereddüt etmedi. Vans’in bu duruşuna her zaman saygı duydum. Bu nedenle de kaykay kültürünün mümkün olan en orijinal şekilde büyümesine yardımcı olacak böyle bir ortaklığın içinde yer almaktan dolayı onur duyuyorum.“ sözleriyle Tony Hawk, projeye ne denli güvendiğini belirtiyor. Vans’ın resmi marka elçisi konumundaki Tony Hawk aynı zamanda “Vans Park Series”de yorumcu olarak yer almaya devam ederek ve yepyeni bir Vert stili kaykay yarışmasının prodüksiyonunu üstlenerek Vans’in global marka platformlarını destekleyecek. 1978 yılında giydiği ilk kaykay ayakkabısının Vans olduğunu da belirten Tony Hawk ve Vans ikilisinden gelecek diğer haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Tony Hawk
Vans
kaykay
Benzer İçerikler
Moda Vans x Opening Ceremony ile keşfet Sokak stilini yükselten bu yeni işbirlik, gençlik ateşini yeniden alevlendiriyor.
18.02.2021
Moda Tüm hava koşullarına karşı Vans Kaykay kültürü ve sokak ruhu denilince akla gelen ilk markalardan Vans, yeni ürünleri ile hava şartlarına meydan okuyor.
09.11.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021