All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 24.04.2020 Kaykay dünyasına güzel haber Yunus Başaran

Vans ve Tony Hawk’tan heyecanlandıran bir haber geldi.

Sokak stilinin köklerini belirleyen, kaykay kültürünü her daim destekleyen Vans, kaykay dünyasının en ikonik ismi Tony Hawk ile resmi ortaklık kurdu. Tony Hawk, kendi adına çıkan birçok ürünün tescilli sahibi. Adına bir uygulama ve oyun tasarlanan ikonik kaykaycı ve Vans, ilham dolu gelecek planlarını anlattı. Vans ilk günden beri kaykayı destekleyen bir marka oldu ve kaykaya olan bağlılığından hiçbir zaman tereddüt etmedi. Vans’in bu duruşuna her zaman saygı duydum. Bu nedenle de kaykay kültürünün mümkün olan en orijinal şekilde büyümesine yardımcı olacak böyle bir ortaklığın içinde yer almaktan dolayı onur duyuyorum.“ sözleriyle Tony Hawk, projeye ne denli güvendiğini belirtiyor. Vans’ın resmi marka elçisi konumundaki Tony Hawk aynı zamanda “Vans Park Series”de yorumcu olarak yer almaya devam ederek ve yepyeni bir Vert stili kaykay yarışmasının prodüksiyonunu üstlenerek Vans’in global marka platformlarını destekleyecek. 1978 yılında giydiği ilk kaykay ayakkabısının Vans olduğunu da belirten Tony Hawk ve Vans ikilisinden gelecek diğer haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Tony Hawk
Vans
kaykay
Benzer İçerikler
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Moda Kült sneaker'ların dönüşü 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla artık spor ayakkabılarda markaların kültleşmiş klasik modelleri değer kazanıyor. Gardırobunuza eklemeniz gereken dört model karşınızda.
25.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men Kiğılı ve Oktay Kaynarca’nın en yenisi Kiğılı ve Oktay Kaynarca, devam eden iş birliklerini yeni reklam filmiyle moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.
27.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020